Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19857 miejsce

Łukasz Bula trzyma z Husarią

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-01 21:42

Husaria to nowy zespół Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Tychach powstały na bazie ADP Tychy. Mimo iż drużyna istnieje dopiero od miesiąca, znalazła już kilku oddanych kibiców, a wśród nich Łukasza Bulę.

Husaria to nowy zespół Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Tychach powstały na bazie ADP, która po roku funkcjonowania postanowiła zmienić nazwę, wizerunek i lwią część kadry. Mimo iż drużyna istnieje dopiero od miesiąca, znalazła już kilku oddanych kibiców, a wśród nich Łukasza Bulę, Przewodniczącego Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" Tychy.

Wspomniany działacz społeczny, to przyszły prawnik i politolog, a jednocześnie kandydat do Rady Miasta w swoim rodzinnym mieście. Jest też zwolennikiem stawiania na młodość, która stanowi, według niego, o przyszłości naszego kraju, dlatego nie może dziwić, że postanowił wesprzeć właśnie Husarię, której średnia wieku to ok. 21 lat. Oto, co o nowych działaniach pisze sam Bula: "Z przyjemnością objąłem patronatem tyską drużyną piłkarską Husaria, w skład której wchodzą świetni ludzie, pełni pasji i talentu. Dziękuję za grę i za to, że mogę ich wspierać w nowym sezonie. Ciężka praca i zaangażowanie pozwolą osiągnąć wymarzony wynik w niedalekiej przyszłości. Liczę na Was chłopaki."

Co na to drużyna? Zarówno zawodnicy Husarii, jak i Władze Ligi zauważają postępy. Niemniej nadal trzeba ciężko trenować, aby punkty regularnie spływały na ich konto, a pozycja w tabeli nie słabła. Przy pomocy potencjalnych sponsorów, dzięki kolejnym transferom i ograniu można się spodziewać, iż osiągnięcie pożądanych wyników nadejdzie jeszcze w tym sezonie.
(Aleksander J.)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.