Facebook Google+ Twitter

Łukasz Giza, czy na jesień wróci do Wisły Puławy?

Jeden z czołowych graczy puławskiej Wisły, który niewątpliwie miał największy udział w awansie do II ligi, być może od nowego sezonu wróci na "stare śmieci".

 / Fot. Materiał prasowy Wisły PuławyŁukasz po fatalnej rundzie jesiennej opuścił klub za porozumieniem stron i przeniósł się do III-ligowej Avii Świdnik. Powodem opuszczenia Wisły, był konflikt pomiędzy Giza a ówczesnym trenerem Mariuszem Sawą. W rezultacie obaj panowie stracili swoje posady i Wisła bez popularnego "Gizmena" wydawać by się mogło była już bez szans na utrzymanie się w II lidze.

Avia dzięki pozyskaniu Gizy miała bardzo dużą szansę by awansować do II ligi. Walka toczyła się, aż do ostatniej kolejki. Mimo to nie udało się awansować ponieważ do I miejsca zabrakło jedynie dwóch "oczek" i tym samym do II ligi awansowała Siarka Tarnobrzeg. Wychowanek "Dumy Powiśla" w 13 występach zdobył 8 bramek.

Giza ma kilka propozycji z II i III ligi. Jest szansa, że zostanie w Świdniku, bo ten klub z tego, co wiadomo będzie chciał w przyszłym sezonie znowu powalczyć o promocję do II ligi. Ale jednym z zainteresowanych pozyskaniem "Gizmena" jest Wisła Puławy. Niewątpliwie byłoby to bardzo duże wzmocnienie linii ataku, gdyż w tym momencie trener Jacek Magnuszewski korzysta tylko z usług Konrada Nowaka, a gra dwoma dobrymi napastnikami z pewnością przyniosłaby znacznie więcej trafień.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.