Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3039 miejsce

Łukasz Mróz jest gejem?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-04 17:40

Kontrowersyjny prezenter stacji Lookr.tv Norbert Żyła, na oficjalnej stronie wyraził swoje zdanie dotyczące preferencji seksualnych wokalisty o pseudonimie "Mrozu", oraz jego związku z piosenkarką Mariną.

fotografia z mojego własnego archiwum / Fot. Wojciech KozakNorbert Żyła nieraz wygłaszał kontrowersyjne opinie na temat naszych rodzimych gwiazdeczek. Robił to zazwyczaj na blogu, w kontrowersyjnym programie w Lookr.tv "Norbert Afera!" oraz ostatnio również na stronie. Jednak wiele osób twierdzi, że przekroczył już wszystkie granice. Plotkarski serwis "Kozaczek.pl" pierwszy zacytował nowe kontrowersyjne opinie prezentera:

"Jakieś chore ustawki Mariny i Mroza na wyraźne polecenie Majki na placu trzech krzyży! Przecież ludzie i tak uwierzą, nikt nie zna prawdy(!) każdy głupi to łyknie a kasa leci ". ."Lecz muszę zawieść pewne osoby z show-bizu co bardziej inteligentni i tak nie dadzą się oszukać bo ten związek to jedno wielkie gó*no!"

Dalej piszę o tym, jak to był rzekomo podrywany w jednym z gejowskich klubów przez wokalistę. Poddaje pod wątpliwość również jego preferencje seksualne.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

iksinski
  • iksinski
  • 02.10.2012 16:12

Po prostu marny z niego dziennikarz i musi mieć jakiś temat do pisania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aangeelika
  • aangeelika
  • 17.08.2011 14:16

Zal...
Mrozu nie jest gejem ...na 10000 %

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbyszek
  • Zbyszek
  • 20.03.2011 16:23

Nie istotne jest jakiej orientacji jest niejaki mrozu.
Istotne jest to, że niewielu jest ludzi takich jak on, którzy
tak krzywdzą muzykę, i uszy nawet przypadkowego słuchacza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
robi
  • robi
  • 25.02.2011 19:00

jest bardzo fajnym i madrym chłopakiem i nikt nie powinien wchodzic z buciorami w jego seksualnosc

Komentarz został ukrytyrozwiń
Winona Rajder
  • Winona Rajder
  • 04.01.2011 17:21

Dominik Tomaszczuk to frajer, usuwa pozytywne komentarze !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Winona Rajder
  • Winona Rajder
  • 04.01.2011 17:21

Dominik Tomszczuk to frajer, usuwa pozytywne komentarze !

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaśku
  • kaśku
  • 03.01.2011 17:08

mrozu jest zajebistym gościem żallllllllll

Komentarz został ukrytyrozwiń
rusin
  • rusin
  • 30.11.2010 16:24

ludzię wy w takie bajeczki wiezycię??
wymyslili se głupia plotke a wy w nią wieżycię!!.

Mrozuu, wymiata!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
wwwwwww343
  • wwwwwww343
  • 16.11.2010 15:37

on napewno jest gejem bo nie potrafi wytłumaczyć "zwiąku" z mariną a dlaczego bo to wszystko pic na wode!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
cxxd
  • cxxd
  • 02.11.2010 15:57

Musiałby być bardzo zdesperowany, żeby rwać Żyłę ;)