Facebook Google+ Twitter

Łukasz Słotwiński otrzymuje nagrodę tygodnia

Jak co poniedziałek przyznajemy nagrodę tygodnia za najlepszy naszym zdaniem tekst informacyjny. Tym razem 150 zł przypadnie Łukaszowi Słotwińskiemu za jego materiał "Zmory wiejskiej piłki".

 / Fot. Materiały własne- Paweł jest uczniem III klasy gimnazjum. Mieszka w niewielkiej miejscowości nieopodal Lublina. Od trzech lat gra w piłkę w lokalnym klubie sportowym. Sekcja liczy 12 osób, ledwo pełny skład... - tak zaczyna się tekst Łukasza Słotwińskiego. Łukasz przekonująco opisał co dzieje się na co dzień, gdzieś, na przyszkolnych boiskach, z dala od wielkich miast i "wielkich" klubów. Tam, gdzie z rzadka docierają dziennikarze, którym bliżej do loży prasowej na ligowym stadionie. Na brak dobrych materiałów nie mogliśmy narzekać. Między innymi dzięki:

Annie Kusak, której szczerze gratulujemy cyklu siedmiu relacji z Brave Festiwal we Wrocławiu. Do Anny wędruje w nagrodę książka.

Antoniemu Nadzikowskiemu, który uwiecznił wymyślne konstrukcje pływające z Braniewa. Katarzyna Markusz pokazała zaś do czego zdolni są chuligani z Sokołowa Podlaskiego.

Piotr Zabrocki trafił na dziwaczne praktyki w markecie. Piotr Panfil zaś pokazał skutki nieuwagi kierowcy z Kutna.

Jarosławowi Kaczorkowi i Januszowi Kaliszczakowi zawdzięczamy zdjęcia z gdańskiej plaży, na której powstały stworzone z piasku prawdziwe dzieła sztuki. Martyna Jurkiewicz postraszyła nas trochę skutkami bezmyślnego wyrzucania baterii i akumulatorków.

Łukasz Milej nadesłał kolejny już, uchwycony na gorąco materiał. Tym razem - o zbłąkanym łosiu, który postawił na nogi warszawskie służby miejskie. Po drugiej stronie Europy Łukasz Kłosiński sfotografował demonstrację taksówkarzy w Brukseli.

Nie zawiedli się też czytelnicy muzycznych recenzji. Choćby dzięki Adamowi Widełce i jego tekstowi Chickenfoot. Magia na kurzej stopce.

Tylko Europa? Ależ skąd. Seweryn Dombrowski zaś, jak zwykle był w centrum wydarzeń. I dzięki niemu mamy zdjęcia z amerykańskiej premiery najnowszego filmu o (coraz starszym, jak widać) Harrym Potterze i jego przygodach.

Wiesław Stempak oddał się za to fotografowaniu zlotu "garbusów". Podobnie jak Michał Prucnal.

Jolanta Paczkowska w minionym tygodniu pokazała nam nie tylko uroki Szwajcarii Suwalskiej, ale i miejsca godne uwagi w Berlinie. Kto chciałby rady jak dojechać do Berlina z Zielonej Góry też może liczyć na Jolę.

Nieźle też prezentowały się w minionym tygodniu strony sportowe. Między innymi dzięki doniesieniom Mateusza Cieślickiego, eksperta działu "Sporty motorowe", Tomasza Tomaszewskiego, śledzącego losy Tour de France, czy Artura Gorczycy i jego relacji z walki bokserskiej Tomasza Adamka.

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przyznam się szczerze że prowadzę stronę klubu GKS Orion Niedrzwica już prawie dwa lata, zawsze hobbystycznie. A tu taka miła niespodzianka... Bardzo dziękuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednak z zeszłego tygodnia to chyba rzeczywiście siedem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Miło tak czasami :)

P.S. Relacji z brave'a było dziewięć ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.