Facebook Google+ Twitter

Łukasz Zagrobelny na 8. urodziny Kupca Poznańskiego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-04 17:16

Powiew Złotej Kolekcji – w takim klimacie odbędą się tegoroczne, ósme urodziny Kupca Poznańskiego. Już w weekend 11-13 września Centrum przemieni się nie do poznania.

Świętowanie ósmych urodzin rozpocznie się już w piątek 11 września. Od tego dnia, aż do niedzieli na klientów Kupca Poznańskiego czekać będą liczne rabaty, oferty specjalne i zakupy w wyjątkowych, urodzinowych cenach.

A w sobotę 12 września, punktualnie w południe, w Kupcu Poznańskim rozpocznie się huczna, całodniowa zabawa. Atmosferę podgrzewać będzie prowadząca imprezę, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Beata Sadowska. Niekwestionowaną gwiazdą soboty będzie również piosenkarz Łukasz Zagrobelny, który w okolicach godziny 18.00 wystąpi na scenie muzycznej Kupca Poznańskiego. Wcześniej, bo już około godziny 15.00 na fanów czeka niespodzianka – spotkanie z gwiazdą i możliwość zdobycia autografu.

Czym byłyby urodziny Kupca Poznańskiego bez specjalnych pokazów mody? Na wybiegu przy fontannie modelki zaprezentują najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2009/2010 w kolekcjach takich marek, jak np. Eva Minge, Gerry Weber, Kassja, Molton oraz YES. To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które Centrum przygotowało z okazji swoich urodzin. Na gości czekają wyjątkowe pokazy zabiegów kosmetycznych: Złota Maska w wykonaniu Salonu Urody Novatio oraz Złota Gorączka będąca specjalnością Instytutu Glamour. Dodatkowo, kosmetyczki Inglot zaprezentują trendy wizażu i kolorystykę obowiązującą w nowym sezonie.

W sobotę nastąpi również rozwiązanie konkursu „Zakupy za 2000 zł”, w którym główną nagrodą są zakupy za 2 tysiące zł w sklepach Kupca Poznańskiego. Szansę na wygranie sztabki złota o wartości 10 tysięcy zł nadal będą mieli uczestnicy zabawy „Gorączka złota”. Wielki Finał konkursu odbędzie się 17 października.

Warunkiem uczestnictwa w obu konkursach jest dokonanie zakupów za kwotę min. 100 zł w dowolnych sklepach zlokalizowanych w Kupcu Poznańskim. Za każde wydane 100 zł klient wraz z paragonem otrzyma kupon z kodem kresowym upoważniającym do zarejestrowania się w konkursie. Można tego dokonać za pośrednictwem ekranów dotykowych znajdujących się w Centrum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.