Facebook Google+ Twitter

Łukaszenka: Opozycja dostaje w walizkach pieniądze z Polski

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-08 18:22

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka powiedział podczas swojego orędzia, że białoruska opozycja dostaje pieniądze w walizkach z Zachodu, z Polski i Litwy.

Alaksandr Łukaszenka / Fot. - Chcecie takich polityków? Ja nie bardzo - pytał Łukaszenka. Prezydent mówił o konflikcie z Unią Europejską i wyjeździe ambasadorów wspólnoty z Mińska.

Jak czytamy w serwisie interia.pl, Łukaszenka mówił, że w jego ocenie żaden z dyplomatów nie chciał opuszczać kraju. Powoływał się na dokumenty, które przedstawiali mu jego współpracownicy. Z dokumentów tych wynika, iż ambasadorowie Unii Europejskiej oraz pracownicy różnych ambasad chwalą ten kraj, ale też go krytykują.
"Zarzuty pod adresem Białorusi są już rytuałem." - dodał.

Wybory prezydenckie sprzed 2 lat były przeprowadzone demokratycznie, lecz kandydaci opozycyjnych ugrupowań organizowali masowe zamieszki. - podkreślił.

Unia Europejska nakłada sankcje przy udziale Białoruskiej opozycji. Przez taką politykę europejską Białoruś straciła dużo czasu. Prezydent apelował o jedność narodu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ad Rem
  • ad Rem
  • 08.05.2012 19:42

No tak , bazuje na Alesiu Bielackim , który w tych krajach miał konta z kasą na działalność opozycyjną . Dorobił sobie teorie i plecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.