Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3042 miejsce

Łuków. Kto rozpoznaje sklepowego złodzieja

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który pod koniec sierpnia skradł dwa głośniki bezprzewodowe. Złodzieja nagrały kamery sklepowe. Ktokolwiek rozpoznaję widniejącego na nagraniach mężczyznę proszony jest o kontakt z łukowską Policją.

 / Fot. Archiwum KPP w ŁukowieDo kradzieży głośników doszło 29 sierpnia 2016 roku w dwóch sklepach w Łukowie. Z ustaleń policjantów wynika, że młody mężczyzna skradł głośnik bezprzewodowy w jednym ze sklepów przy ul. Międzyrzeckiej, a następnie w sklepie przy ul. Przemysłowej.

Fakt kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Kradzione głośniki sprawca ukrywał w torbie, z którą opuścił sklepy. Łączna wartość skradzionych głośników to blisko 1100 zł.

 / Fot. Archiwum KWP Lublin- Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tych zdarzeniach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. (25) 798-24 -31 w. 245 lub 238, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji tel. 997- apeluje rzecznik prasowy KPP asp. sztab. Marcin Józwik. - Zapewniamy anonimowość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.