Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

705 miejsce

Łuków. Miało pachnieć, już śmierdzi

Urząd Miasta w Łukowie zamienił się w Biuro Podróży i do 25 marca w sekretariacie wszyscy chętni mogą się zapisywać na wyjazd studyjny pt. „Symfonia zapachu i smaku”. Kto funduje te atrakcje na razie nie wiadomo.

 / Fot. Archiwum UM ŁukówBurmistrz zachęca mieszkańców, którzy protestują przeciwko budowie w podstrefie ekonomicznej zakładu produkującego paszę dla drobiu, do udziału w wyjeździe, do miasta, w którym produkcja już trwa.

W programie, jak mówią złośliwcy, przewidziano ponoć konkursowe zjadanie paszy na czas /bez popijania wodą/ oraz puszczanie baniek nosem.

W nagrodę uczestnicy badawczej wyprawy będą mogli napełnić słoiki powietrzem z zakładowego parkingu.

Plany budowy zakładu produkcji paszy dla drobiu w łukowskiej podstrefie ekonomicznej zostały oprotestowane przez grupę mieszkańców.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiZłożyli oni do Urzędu Miasta pismo, w którym wyrazili swoje obawy i sprzeciwiają się lokalizacji zakładu „ ze względu na nieprzewidywalny rozwój i stopień uciążliwości”.

„Unoszący się odór oraz możliwość pojawienia się w obrębie strefy dużej ilości szczurów, robactwa i innych insektów - napisali w swoim Sprzeciwie - które są nosicielami różnych chorób będzie miało katastrofalny wpływ na stan zdrowia mieszkańców”.

Pod pismem podpisało się 930 osób.

 / Fot. Archiwum Jak informuje „Wspólnota Łukowska” : „Burmistrz schrupał karmę dla kur. Nietypową przekąskę, karmę dla kur, wiceburmistrz spożył na spotkaniu firmy i władz Łukowa z mieszkańcami miasta”.

W roli wodzianki wystąpił sekretarz urzędu.

O tym czy burmistrzowi smakowała kurczęcia karma i czym ją popijał lokalna prasa jeszcze nie poinformowała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ha! Ha! HA! Autorze zaskakuje mnie Pan coraz bardziej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.