Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5998 miejsce

Łuków, Opera. Zapraszamy na szczególny koncert

Na niedzielę, 30 sierpnia br. w Łukowie zaplanowano kolejną imprezę związaną z akcją Jacka Szczygielskiego „Biegniemy dla Franka”, chłopczyka u którego zdiagnozowano autyzm.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- Zapraszamy na romantyczny wieczór z poezją i muzyką morza na scenie Opery - uśmiecha się organizator im charytatywnej imprezy Jacek Szczygielski. – Zademonstrujmy naszą chęć pomocy innym. Wystąpi zespół Chodu z Lublina prezentując muzykę z pięciu stron świata.

Muzycy Chodu: Milena Lis kompozytorka, wokalistka; Zofia Kasprzyk wokalistka, instrumenty rytmiczne; Łukasz Miazek gitarzysta; Waldemar Janasz basista i Marek Kasprzyk gitarzysta, wokalista i tekściarz gwarantują niepowtarzalną atmosferę koncertu.
- Istniejemy już kilka lat. Swoją muzyczną przygodę zaczęliśmy od piosenek wywodzących się z rajdowych szlaków. Potem przyszedł czas na „muzykę duszy”, czyli poezję śpiewaną. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy nasz repertuar o muzykę zza wschodniej granicy. Gramy więc dumki kozackie i muzykę łemków- napisali o swojej twórczości.

 / Fot. Jerzy Kirzyński-Idealny moment na spotkanie z przyjaciółmi albo tylko we dwoje. Podczas koncertu będzie można wesprzeć Frania. Przybywajcie i bawcie się dobrze - zachęca Jacek Szczygielski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

jestem z Wami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.