Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18820 miejsce

Łuków. Przed Szczytem PUiIK- GDDKiA

Zniknęły śmietniczki. - Chodzi o zminimalizowanie zagrożenia terrorystycznego, a tym samym o bezpieczeństwo uczestników rozmów - ironizowali mieszkańcy wśród których, z Ratusza, dostrzeżono ubeka i dwóch szpicli.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiFaktem jest, że do niedawna wzdłuż dróg krajowych przebiegających przez miasto ustawione były kosze na śmieci, a ich opróżnianiem zajmowało się Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie.

Umowa wygasła, GDDKiA szykuje się do przetargu więc pracownicy PUiIK załadowali śmietniczki na samochód i wywieźli w nieznane.

Dziś ich śladami podążają amatorzy fotografii i dokumentacji najważniejszych wydarzeń w Łukowie.

- Jak mamy dbać o czystość miasta, gdy nie ma gdzie wyrzucić chociażby papierka?

- Tak k…a na pewno będę szukał śmietniczki bo jakiś palant zabrał.

- Albo wywalenie tegoż papierka na chodnik... A tak z pewnością zrobi większość. Ten kraj i miasto to jeden wielki absurd...- obruszają się zupełnie niesłusznie internauci.

Nie wiedzą bowiem, że od 1 października br. śmietniczki były opróżniane przez łukowską firmę oczyszczania miasta, przez tydzień, za darmo. A przecież mamy kapitalizm i dobrą zmianę.

Jak już napisaliśmy wkrótce odbędzie się Szczyt poświęcony wzmocnieniu zaangażowania GDDKiA w zwalczanie brudu w Łukowie oraz przyjęciu deklaracji dalszego zacieśniania współpracy na rzecz usuwania śmieci ze śmietniczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.