Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13616 miejsce

Łuków. Wypadek z udziałem pieszej

Kobieta przechodząca przez jezdnię piesza została potrącona, a następnie przejechana przez samochód osobowy. W stanie ciężkim znajduje się w szpitalu.

 / Fot. Archiwum PolicjiZgłaszający poinformował dyżurnego KPP w Łukowie, że przejechał starszą kobietę, która nadal leży się pod jego samochodem.

Świadkowie wypadku oraz przechodnie zanim zjawiło się pogotowie ratunkowe i strażacy, unieśli samochód i wydostali spod auta poszkodowaną kobietę.

Była nieprzytomna, do czasu przyjazdu karetki zaopiekowali się nią policjanci i osoby postronne.

Ze wstępnie wykonanych czynności wynika, że kierujący autem 35-latek z powiatu radzyńskiego, potrącił przechodzącą przez ulicę Nowopijarską 70-letnią kobietę, również mieszkankę powiatu radzyńskiego, a cofając przejechał po niej.

Policjanci ustalili, że w chwili wypadku piesza znajdowała się na jezdni, w miejscu, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia.

- Apelujemy o rozsądek, ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - po raz kolejny zwraca się do użytkowników  / Fot. Archiwum KWP Lublinruchu drogowego rzecznik łukowskiej Policji asp. sztab. Marcin Józwik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.