Facebook Google+ Twitter

Luxfest 3 za miesiąc w Poznaniu. Tym razem jako dwudniowy festiwal

Dwa poprzednie Luxfesty przyciągnęły tłumy fanów rockowej muzyki, w tym roku zapowiada się dużo ciekawiej. Zmienia się formuła imprezy. Z jednodniowego koncertu powstał dwudniowy festiwal. Będzie rodzinnie, rockowo, ale i mocno metalowo.

plakat festiwalu / Fot. materiały prasoweLuxtorpeda, 2TM2,3, Pięć Dwa, Atom, Natalia Niemen to tylko kilku wykonawców których usłyszymy 27 i 28 września w poznańskiej Arenie.

Niewątpliwą gratką dla fanów ciężkiego brzmienia będzie niedzielny koncert Acid Drinkers z towarzystwem jednego z założycieli tej kapeli - Licy. Dla młodszego pokolenia zagra Arka Noego, która zapowiada premierę swojej nowej płyty. Kawałki z tej płyty będziemy mogli usłyszeć już w trakcie sobotniego koncertu. Również Pięć Dwa zaskoczy Luxfest 2 / Fot. Piotr Mayfanów nowościami.

Luxtorpeda sobotnim koncertem rozpoczyna trasę z pełnym już repertuarem koncertowym z najnowszej płyty. Tradycyjnie już, koncertom będzie towarzyszyła Rodzinna Strefa Sztuki, w której dzieci i rodzice będą mogli wyżyć się artystycznie.

Bilety do kupienia w sieci Empik, http://www.ticketpro.pl/ i wielu innych miejscach. Warto się spieszyć, bo ilość biletów ograniczona wielkością hali Arena.
Acid Drinkers / Fot. Piotr May

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.