Facebook Google+ Twitter

LuxFest już w sobotę w poznańskiej Arenie

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14, w poznańskiej Arenie, odbędzie się LuxFest. Impreza wymyślona i zorganizowana przez lidera zespołu Luxtorpeda Roberta Litzę Friedricha łączy koncerty i atrakcje dla całych rodzin.

Luxtorpeda / Fot. Piotr MayLitza przed niespełna miesiącem został dziadkiem, nie przeszkadza mu to jednak w wymyślaniu sobie coraz to nowych zajęć. LuxFest w założeniu ma być imprezą cykliczną i nieograniczającą się tylko do muzyki.

Część muzyczną jednodniowego festiwalu uświetnią zespoły Arka Noego, Mokrofon, Pięc Dwa Dębiec, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda i Myslovitz. Luxtorpeda, gospodarz imprezy, zapowiada że zagra cały materiał ze swoich dwóch płyt i uraczy słuchaczy niespodziankami.

Plakat LuxFestu / Fot. Materiały prasoweDruga część zatytułowana "Rodzinna Strefa Sztuki - LuxArt" odbywać się będzie przez cały czas w foyer Areny i będzie podzielona na dwa tematyczne działy: "Laboratorium Muzyczne" w którym rodzice i dzieci będą mogli poznać i rozwinąć swoje talenty muzyczne i "Fabrykę Sztuki", gdzie na dzieci czekać będzie wiele zabaw i niespodzianek.

Nie zabraknie też specjalnej "strefy ciszy", gdzie rodzice ze swoimi pociechami będą mogli odpocząć od koncertowego zgiełku. "Strefa Mamy Kulki" bo tak się będzie nazywać, będzie czynna od 14 do północy.

Bilety: w cenie 37 zł osoba dorosła, 20 zł dziecko do lat 12
Ticketpro.pl , Allegro.pl , Centrum Informacji Miejskiej (CiM), Arena, Sklep Carton (ul. Ogrodowa), Salony Empik
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.