Facebook Google+ Twitter

L.Y.N.X. 9 - hardkorowy kontroler dla maniaków gier

Firma Mad Catz prezentuje dodatek dla posiadaczy smartfonów i tabletów, których pasją są gry. Kosmiczny kontroler L.Y.N.X. 9 jest klasą sam dla siebie. Urządzenie zaprojektowane dla komfortu najbardziej wybrednych użytkowników.

kontroler do gier L.Y.N.X. 9. http://strangera.com/2015/01/06/mad-catz-l-y-n-x-9/ / Fot. strangera/Mad CatzCzy zdarzyło się kiedykolwiek, że oddając się pasji gier na smartfonie, myślałeś: "Chłopaku, na pewno byłoby dużo łatwiej, gdybyś miał coś zdolnego modyfikować bryłę obudowy jak Transformers, pajęczakowatego zewnętrznego kontrolera z co najmniej 10 różnymi przyciskami i dwoma drążkami sterowania." No? Na pewno. Zatem Mad Catz L.Y.N.X. 9 Mobile Hybrid Controller jest narzędziem na miarę twoich marzeń.

L.Y.N.X. 9 jest produktem jaki można z powodzeniem użytkować zarówno z smartfonami systemu Android jak i tabletami. Nie jest problemem podłączenie kontrolera do komputera osobistego, konsoli gier video i nie wiadomo czego jeszcze. Bezprzewodową komunikację z urządzeniem zapewnia technologia Bluetooth. Szacowana żywotność baterii to czas pracy do 30 godzin.

Jeżeli ulubione gry przerastają możliwości klawiatury i twoje zdolności manualne, że podpierasz się opcją "nieśmiertelności" w trybie God, to wiedz, że L.Y.N.X 9 posiada rozwiązania tych problemów. Bynajmniej nie jest jakąś kopią joysticka konsoli XBox360. Przyciski sterowania można konfigurować w dowolny sposób oraz dostrajać ustawienia w szczegółach poprzez aplikację dedykowaną dla urządzenia. To najprawdziwsze szaleństwo. Solidna metalowa konstrukcja, która zarazem pozwala kontroler do gier L.Y.N.X. 9. http://strangera.com/2015/01/06/mad-catz-l-y-n-x-9/ / Fot. strangera/Mad Catzna coś więcej. Kontroler modułowy w którym możesz montować i rozkładać poszczególne elementy w zależności od potrzeb.

Sterownik posiada wbudowany mikrofon. Zaś dodatek w postaci przystawki klawiatury (układ QWERTY), przewidzianej pod kątem social mediów, czyni L.Y.N.X. 9 zabawką budzącą podejrzenia pozaziemskiego pochodzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.