Facebook Google+ Twitter

M83 wraca do Polski. Zagra w listopadzie na warszawskim Torwarze

21 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi M83. M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat 80. i muzyce filmowej.

 / Fot. By Rama (Own work) [CeCILL (http://www.cecill.info/licences/Licence_CeCILL_V2-en.html) or CC BY-SA 2.0 fr (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts - drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie.

Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku - szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 - Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całegopokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night - autorstwa jego brata.

Ze względu na melodyjność utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się dziewiąty album M83 - Junk, z którego pochodzą dwa najnowsze single Solitude i Go!. W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie w Warszawie.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się Ceny 1 października w cenie:
- 120zł - 130zł - płyta
- 140zł, 150 zł, 160zł, 170zł - sektory.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.