Facebook Google+ Twitter

Maaskant zwolniony z posady trenera Wisły Kraków!

Robert Maaskant nie jest już trenerem "Białej Gwiazdy". Zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu Holendra. Obowiązki trenera Wisły Kraków przejmie Kazimierz Moskal.

 / Fot. PAP/Jacek BednarczykZarząd Mistrza Polski sezonu 2010/2011 podjął decyzję ws. trenera klubu. Holender został zwolniony z pracy w Wiśle Kraków.

Maaskant na ławce trenerskiej "Białej Gwiazdy" zasiadł 21 sierpnia 2010 roku, podpisawszy wcześniej z klubem dwuletni kontrakt. Mimo wygrania poprzedniego sezonu ligowego, tj. zajęcia przez Wisłę pierwszego miejsca w Ekstraklasie, zdobycia tytułu Mistrza Polski, oraz zakwalifikowania się do Ligi Europejskiej, nie zdołał dokończyć swojego kontraktu.

"Biała Gwiazda" przegrała ostatnio trzy mecze z rzędu - z Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:1), z Fulhamem Londyn (1:4) oraz z Cracovią (0:1).

"Właściciel, Rada Nadzorcza i Zarząd klubu pragną podziękować trenerowi Maaskantowi za pracę z Wisłą oraz życzyć powodzenia w dalszej trenerskiej karierze" - tymi słowami kończy się informacja na oficjalnej stronie Wisły Kraków.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Typowa reakcja w polskim klubie. Ciekawe kogo teraz zatrudnią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.