Facebook Google+ Twitter

Macgyver powróci. Powstanie nowy serial poświęcony bohaterowi z lat osiemdziesiątych

Powstania nowa wersja serialu o przygodach Macgyvera. To kolejny sztandarowy bohater telewizyjny z lat 80., który doczeka się nowych przygód. Niedawno pisaliśmy, że odświeżonej serii doczeka się również "Drużyna A".

 / Fot. materiały prasowePastwienie się nad indolencją twórczą ludzi odpowiedzialnych za tworzenie seriali traci powoli sens, ponieważ mimo krytyki tak mediów jak i fanów, oni robią swoje, czyli biorą na tapetę kolejny serial, którego legenda trwa po dziś. Mowa o MacGyverze, który obok Drużyny A był sztandarową produkcją serialową w latach 80., do tego niesamowicie popularną. Kilka sezonów, trzy pełnometrażowe filmy i charakterystyczna rola Richarda Deana Andersona - to efekt popularności tej produkcji. I na tej popularności chcą teraz żerować scenarzyści stacji telewizyjnej CBS, którzy już zapowiedzieli, że w przyszłym roku dostaniemy reboot MacGyvera.

Dopiero zresztą co pisaliśmy o tym, jakie seriale nie powinny być ponownie kręcone , a amerykanie jakby w odpowiedzi zabrali się za kolejną ikonę dzieciństwa wielu osób. Oczywiście nie ma co liczyć na główną rolę RDA, który zwyczajnie już się zestarzał. O czym więc będzie nowa produkcja? Główny bohater ma być 10 lat młodszy w stosunku do wydarzeń z oryginalnej produkcji. Młody Angus MacGyver (wiedzieliście, jak ma na imię?) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której wykorzystuje swoje umiejętności do rozwiązywania w niekonwencjonalny sposób.

Czytaj także: "Drużyna A" powróci. Nową serię nakręci wytwórnia 20th Century Fox


Stacja CBS zapowiada, że chce przy tej okazji pokazać, jak MacGyver nauczył się kilku rzeczy. Gwarantem sukcesu tego serialu ma być James Wan (Szybcy i wściekli 7, Piła, który produkuje i reżyseruje. MacGyver w oryginale ukazywał się w latach 1987-1992 na stacji ABC. Poniżej przypominamy charakterystyczne intro serialu.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.