Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8269 miejsce

Machała: To Latkowski chciał lustrować rodzinę Kaczyńskich, nie ja

Tomasz Machała odpowiedział Sylwestrowi Latkowskiemu, który oskarżył go wczoraj o to, że razem z Tomaszem Lisem chciał szukać haków na Jadwigę Kaczyńską, która wtedy leżała w szpitalu.

 / Fot. Tomaszmachala/Domena PublicznaWedług Machały, kiedy Tomasz Lis był redaktorem naczelnym "Wprostu" nikt nie chciał lustrować matki braci Kaczyńskich. Za to Sylwester Latkowski proponował, by to zrobić z córką nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. "Nie chodziło o tekst o Jadwidze Kaczyńskiej, który chciałem rzekomo ja, ale o tekst o Marcie Kaczyńskiej, który przyniósł Sylwester Latkowski. Temat dotyczył prywatnego życia córki Lecha Kaczyńskiego, Latkowski chciał koniecznie sprawę opisać, redaktor naczelny się nie zgodził. Co to był za temat nie ma teraz sensu pisać. Na wszystko są świadkowie"- pisze w serwisie NaTemat.pl. Machała twierdzi, że to był prawdziwy powód odejścia Latkowskiego z "Wprostu".

Co takiego napisał Latkowski?

"Niech Tomek z Tobą przyzna się, dlaczego odszedłem z "Wprost", bo chcieliście prześwietlać życiorys leżącej w szpitalu matki JK" - zakomunikował na Twitterze. Machała nie zdecydował się skierować sprawy do sądu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

as
  • as
  • 31.07.2012 22:04

W tej sprawie wierzę Latkowskiemu niż Machale, który jest tylko zwykłym pomagierem Lisa od czarnej roboty w mediach .Dopiero, gdy panowie sie pokłócili prawda wychodzi na jaw .Spróbuj Lisie tak zlustrować życiorys syna Tuska , jak dostał posadę bez konkursu , to byłaby odwaga patrzeć na ręce rządzącym .

Komentarz został ukrytyrozwiń
???? odp!!!!!
  • ???? odp!!!!!
  • 31.07.2012 21:28

http://host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/

KIM SĄ KACZYŃSCY? Cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA

KIM SĄ KACZYŃSCY Cz.2 - fakty, mity i wątpliwości
http://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.