Facebook Google+ Twitter

Machine Head przyjeżdża na trzy koncerty do Polski

Amerykańska grupa muzyczna, wykonująca muzykę z pogranicza groove metalu i thrash metalu wystąpi w Polsce na trzech koncertach. Machine Head zobaczymy 13.09 w Gdańsku (B90), 14.09 w Warszawie (Progresja) oraz 15.09 w Krakowie (Fabryka).

 / Fot. Materiały prasoweAgencje Go Ahead, Knock Out Productions i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na polską odsłonę trasy koncertowej grupy Machine Head! Zespół przyjedzie do naszego kraju na trzy koncerty. Będą to wyjątkowe koncerty cyklu „An Evening With Machine Head”. Zespół przygotowuje na tę okazję specjalny, przekrojowy set, na który złożą się największe przeboje grupy!

Machine Head to grupa, która powstała na początku lat 90. w Oakland, w Kalifornii, z inicjatywy Robba Flynna i Adama Duce’a. Już debiutancki krążek zespołu, „Burn My Eyes”, odniósł spory sukces przede wszystkim w Europie. Kolejne albumy („The More Things Change…”, „The Burning Red”, “Supercharger”, “Through the Ashes of Empires”, “The Blackening”, “Unto the Locust”) przyniosły muzykom rozgłos na całym świecie.

W ubiegłym roku premierę miało kolejne wydawnictwo. „Bloodstone & Diamonds” to ósmy krążek ekipy Robba Flynna, który zachwycił recenzentów (prestiżowy Kerrang! przyznał mu 5 na 5 gwiazdek) i fanów grupy na całym świecie.

Wejściówki są już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży. Po szczegóły zapraszamy na www.go-ahead.pl,www.knockoutprod.net i www.pwevents.pl!

Kiedy: 13 września (niedziela) 2015
Gdzie: Gdańsk @ B90
Bilety: 99 zł ( I Pula), 120 zł (II Pula), 140 zł w dniu koncertu
Organizator: PW Events

Kiedy: 14 września (poniedziałek) 2015
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 120 zł przedsprzedaż, 140 zł w dniu koncertu
Organizator: Go-Ahead

Kiedy: 15 września (wtorek) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 120 zł przedsprzedaż, 140 zł w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.