Facebook Google+ Twitter

Maciej Kot o swym występie na zawodach w Wiśle: "Szkoda mi pierwszego skoku"

W niedzielę odbył się pierwszy konkurs z cyklu Lotos Poland Tour FIS Grand Prix 2011 w Wiśle. W konkursie wystartowało 11 polskich skoczków, a siedmiu z nich zakwalifikowało się do drugiej serii. Wśród nich był Maciej Kot.

Maciej Kot wikipedia.pl / Fot. Miho NL/Creative Commons Uznanie autorstwa Maciek w pierszej serii poszybował na odległość 119 metrów, co dało po pierwszej serii 21 miejsce. W drugiej serii nasz reprezentant poprawił wynik, lądując na 120 metrze. Ten drugi skok pozwolił mu awansować na 12. miejsce w klasyfikacji końcowej tego konkursu.

- "Szkoda mi tego pierwszego skoku, troszkę go zepsułem. Gdyby nie to, ta pozycja mogła by być lepsza, ale myślę że jest nieźle".

Już w środę odbędzie się następny konkurs tym razem w Szczyrku. Maciek ocenia swoje szanse w tym konkursie podobnie jak tutaj: "Są szanse na wysoką lokatę, ponieważ skocznię w Szczyrku znamy bardzo dobrze. Inni zawodnicy będą skakać tam najprawdopodobniej pierwszy raz w życiu, więc mamy tą przewagę i postaramy się ją wykorzystać."

Mamy nadzieję, że skocznia w Szczyrku okaże się bardziej szczęśliwa dla naszych zawodników i zobaczymy Kamila Stocha na podium w Wiśle Kamil był dziewiąty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.