Facebook Google+ Twitter

Maciej Maleńczuk: Lech Kaczyński często był na bani

Katastrofa smoleńska oraz tragiczna śmierć Lecha Kaczyńskiego, nie skłoniły Macieja Maleńczuka, aby nieco lżej mówił o byłym prezydencie. Znany artysta, tak jak Janusz Palikot, zarzuca Lechowi Kaczyńskiemu, że miał problem z alkoholem.

"Ja już się na tym doskonale znam i wiem, kiedy ktoś jest na bani. A Leszek na wielu wystąpieniach państwowych był podpity. Widziałem po oczach, że Lech Kaczyński był podpity. Bywał wesoły, miał iskierki w oczach, uśmiech pojawiał się na jego twarzy z niewiadomego powodu…" - mówi Maciej Maleńczuk. Zaznacza jednak, że o zmarłych nie powinno mówić się źle.

A jednak tak mówi. Twierdzi, że śmierć Kaczyńskiego, niczego w jego ocenie nie zmieniła: "Lech Kaczyński narobił takiego obciachu, że ten obciach ciągnie się za nim do dzisiaj. Teraz zwala się wszystko na Jarosława, bo nie pamiętamy już jaki był Lech". Po czym dodaje: "Lech był ciapowaty, wiecznie podpity i wykłócający się o samolot".

Jak widać, zdaniem Maleńczuka, kompromitujące Polskę awantury o samolot były spowodowane przez Lecha Kaczyńskiego. Nie powinno więc nikogo dziwić, że muzyk również nie ma żadnych wątpliwości co do przyczyn katastrofy smoleńskiej: "Należę do tej części polskiego społeczeństwa, która uważa że okoliczności katastrofy smoleńskiej są wyjaśnione. I żeby to było jasne" - mówi.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (84):

Sortuj komentarze:

Jerzy
  • Jerzy
  • 21.05.2012 19:36

Tak, tak, Panie Michale, To ten sam Maleńczuk. Obciach, to właściwie nieodłączny "atrybut" tego zblazowanego "artysty". No i trudno odmówić racji Pani Ali, która go odpowiednio uszeregowała. Wypowiedź byłaby i może śmieszna , gdyby nie tak żałosna. Żaden najlepszy nawet psycholog nie odważyłby się postawić tak jednoznacznej diagnozy - po oczach. W dodatku na ekranie, bo przecież Maleńczuka na salony nikt by nie wpuścił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kotekciotek
  • kotekciotek
  • 14.05.2012 20:56

G. Wink - jesteś Paplikotowym śmieciem,wielbicielem maryśki.Obraziłeś śp. Lecha Kaczyńskiego- to ty chlasz i ćpasz .Nie usuwaj moich wpisów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kiciulek
  • kiciulek
  • 14.05.2012 20:46

Ernest- unurzaj się w swoim GW(gównie) ,to może się trochę uspokoisz stary parszywy komuchu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ernest
  • ernest
  • 14.05.2012 15:59

A co, ktoś ma wątpliwości że nie łaził pijany ? Może ktoś twierdzi że był bystry ! ''spieprzaj dziadu'' to zwrot elegancki i przyjazny-tak ? Ważcie, kurwa co mówicie i nie bądźcie hipokrytami, bo tak jest ładniej. Najlepsze co zrobił to to że wydał komendę : lądować ! I ma czego chciał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to ten sam Maciej Maleńczuk, który po festiwalu w Opolu wdał się w bójkę z policjantami mając we krwi 1,5 promila alkoholu? Jak widać ,sądzi innych po sobie....

Cóż mieliśmy już prezydenta ,który wracał pijany ze spotkań z rosyjskimi towarzyszami tłumacząc nienaturalne zachowanie "urazem goleni", akurat ŚP Lech Kaczyński tego typu wpadki nie miał. A ocenianie drugiej osoby "po oczach" jeśli samemu bywa się napitym może być zwykłą projekcją swoich problemów.

Nie pamiętam też kiedy Lech Kaczyński "narobił nam obciachu:, czy ratujac Gruzję przed rosyjską aneksją, czy bedąc jednym z niewielu przywódców europejskich, którzy podpisując traktat lizboński nie właczyli się w szantażowanie Irlandczyków, spokojnie czekając aż traktat nabierze mocy prawnej i nie ratyfikując go "w ciemno" oraz zapewniając nam korzystny protokół brytyjski?

Czyżby p. Maleńczuk nie potrafił zdobyć na tyle popularności sowją twórczością artystyczną, że musi wspomagac się takimi obciachowymi wypowiedziami?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 14.05.2012 10:22

Nie panie Wink .... Prezydent Kaczyński nie pił ,Prezydent Kaczyński pił kieliszek najwyżej podczas toastów, na imieninach czy na przyjęciach podczas wizyt. To obecna "LumpenElita" pragnie go zaszufladkować i pokazać że pił na równi z innymi tak jak alkoholik Kwaśniewski czy Wałęsa.

Lech Kaczyński,nie pił ,był wykształconym człowiekiem ,a przede wszystkim nie służył Moskwie ,tylko służył Polsce!

I to jest zasadnicza różnica między śp. Lechem Kaczyńskim ,a pozostałymi kmiotami włącznie z agentem Moskwy ,Jaruzelskim!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Śpoew Jarka Kaczyńskiego
  • Śpoew Jarka Kaczyńskiego
  • 14.05.2012 09:31

Jarosław Kaczyński hymn Polski
http://www.youtube.com/watch?v=2P_RaInaH5Q

Komentarz został ukrytyrozwiń
wykonanie Jarka K.
  • wykonanie Jarka K.
  • 14.05.2012 09:29

YouTube: Kaczyński ŚPIEWA hymn, SABLEWSKA GO OCENIA - złośliwy montaż internautów z PiS Factor


Więcej
http://www.se.pl/technologie/internet/youtube-kaczynski-spiewa-hymn-sablewska-go-ocenia-zlosliwy-montaz-internautow-z-pis-factor_197359.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
o Jarku prawda
  • o Jarku prawda
  • 14.05.2012 09:25

Jarosław Kaczyński - wyznanie prawdy...
http://www.youtube.com/watch?v=d0-kP8ylsRk&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
ester
  • ester
  • 14.05.2012 08:18

Obecny prezydent jest gorszy od Kaczyńskiego, ale to nie oznacza że Kaczyński nie był ciapowaty. Maleńczuk ma rację-popijał nielicho ! Jedyna słuszna decyzja L. Kaczyńskiego to rozkaz lądowania we mgle w Smoleńsku.