Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5573 miejsce

Maciej Maleńczuk: Nie mogę doczekać się Kaczyńskiego u władzy

Jak kłamie premier Tusk? Dlaczego Polacy potrzebują powrotu Jarosława Kaczyńskiego do władzy? Z którym politykiem warto wypić wódkę? O tym mówi Maciej Maleńczuk w wywiadzie dla dziennika "Polska The Times".

Krakowski bard, lider zespołu Psychodancing, w rozmowie opublikowanej w weekendowym magazynie "Polska The Times", mówi: - "Potrzebujemy Jarosława Kaczyńskiego u władzy. Dlaczego? Bo Polakom się w d***ch poprzewracało!".

Maleńczuk na pytanie, który z polskich polityków kłamie najlepiej, bez namysłu odpowiada: Donald Tusk. Dlaczego? - "On potrafi kłamać szczerze" - wyjaśnia muzyk. I dodaje: - "Pisowcy nie umieją tak kłamać, są w tym słabi. Bardzo często widać, jak kręcą, jak muszą się wiercić, żeby wybrnąć z jakichś sytuacji".

Artysta w wywiadzie odnosi się także do niedawnych zamieszek na plaży w Gdyni z udziałem polskich pseudokibiców i meksykańskich marynarzy: "Gdybyśmy byli tam, na plaży, to dopiero wtedy zobaczylibyśmy gębę polskiego społeczeństwa. Powiem mocniej - łysą, wredną mordę! Gębę zwykłego chama! W czym my niby jesteśmy lepsi niż Meksykanie? Meksykanie nie mają maczet? Teraz jak jakiś bałwan pojedzie załatwiać kokainę do Meksyku, to mu łeb odetną, bo sobie przypomną, że Polacy dali im wp...l na plaży" - twierdzi Maleńczuk.

Oprócz tego lider zespołu Psychodancing opowiada, co sądzi o Radosławie Sikorskim, czy dołożyłby na składkę na Jana Rokitę, z którym politykiem napiłby się wódki i dlaczego nie byłby to premier, a także o tym, na kogo będzie głosować w kolejnych wyborach do Sejmu.

Cała rozmowa do przeczytania TU

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

@ Roman Koźmiński
Proszę przeczytać cały wywiad , srodze się pan zawiedzie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maciej Maleńczuk dojrzał?? Też długi czas był lemingiem i wielbił obecną władzę.Pamiętam jak przed laty żartował sobie w niewybredny sposób z śp. Lecha Kaczyńskiego. Po czasie ale dojrzał - dobre i to. Coraz więcej ludzi dojrzewa, bo widzą co się dzieje ,w naszym nieszczęśliwym kraju,to cieszy....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.