Facebook Google+ Twitter

Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing zagra w Łodzi

Jedna z najbardziej barwnych, kontrowersyjnych i charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej MACIEJ MALEŃCZUK Z ZESPOŁEM - "Psychodancing" 07 lutego 2014 wystąpi w Łódzkiej Wytwórni.

 / Fot. Przemyslaw Grzelak, Dominik Heftowicz, Michał Domanski, Łukasz Albin „Psychodancing” to artystyczne „dziecko” jednego z najbardziej awangardowych i charyzmatycznych polskich artystów - Macieja Maleńczuka. Jest m.in. kontynuacją „Psychopopu”, płyty, którą artysta nagrał z zespołem Püdelsi.

Na scenie, obok Maleńczuka, występuje zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko - perkusja, Andrzej Laskowski - gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara elektryczna oraz Grzegorz Stasiuk - electronic keyboard.

Program obejmuje nie tylko utwory Maleńczuka, ale także stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bohdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johnny'ego Casha, Franka Sinatry. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach.

„Psychodancing” to program i dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, takie jak: „Cicha woda”, „Wakacje z blondynką”, „Płonąca stodoła”, i dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią, ale lubią dobrą zabawę. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

Maciej Maleńczuk (właściwie Mirosław Maciej Maleńczuk) wokalista, instrumentalista, poeta autor tekstów i kompozytor; a ponadto aktor teatralny i filmowy, autor felietonów i powieści science-fiction. Swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, jak: pop, rock, muzyka folk, muzyka country i pieśni religijne.

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 60 zł z kartą Klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 70 zł - bez
do nabycia w Kasie Wytwórni: Łąkowa 29 (pn-pt, w godz. 9-17 - płatność tylko gotówką, nie prowadzimy rezerwacji). Dodatkowe informacje: 42 6395555, 797 005 505, bilety@wytwornia.pl, więcej szczegółów na stronie:
http://toyastudios.pl/index.php?mid=4&ide=176&ln=pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.