Facebook Google+ Twitter

Maciej Maleńczuk zaprasza na Psychodancing Live w Łodzi

24 października, podczas koncertu Macieja Maleńczuka z zespołem Psychodancing w łódzkiej Wytwórni, będzie można na żywo posłuchać unikatowego zestawu jego aranżacji największych przebojów polskich i zagranicznych piosenkarzy.

Maciej Maleńczuk / Fot. mat. organizatoraW twórczości Macieja Maleńczuka znajdziemy elementy rock'n'rolla, bluesa, rocka, popu, ballad, country. Tworzył zawsze z pozycji artysty niezależnego, działającego trochę na uboczu polskiego komercyjnego świata muzyki. W ostatnich latach sporo w jego karierze się zmieniło – postawił na muzykę pop.

W 2008 roku Maleńczuk wydał "Psychodancing". 12 maja 2009 roku piosenka "Niewiele Ci mogę dać (na próżno wypłakujesz oczy)" w wykonaniu M.Maleńczuka i 'Psychodancing" zdobyła I miejsce i nagrodę im. K. Musioła na 46. KFPP w Opolu. 2 listopada ukazał się drugi album 'Psychodancing" Alchemia piosenki", który jest kontynuacją albumu z 2008 roku. Obie wspomniane płyty doczekały się "platyny".W programie łódzkiego koncertu usłyszymy szlagiery z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, czy Franka Sinatry. Będziemy mogli usłyszeć m.in. takie hity jak: "Cicha woda", "Płonąca stodoła", "Nigdy więcej", "Wakacje z blondynką", "Dawna dziewczyno", "Tango libido", "Bo to się zwykle tak zaczyna", "Besame mucho", "Ring of Fire" a także "Nie mogę Ci wiele dać", "Kwas", "Andromantyzm" czy "Kronika Podróży".

Koncert "Psychodancing Live" to propozycja zarówno dla tych, którzy pamiętają uroki retro-piosenek, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to kompilacja doskonałych piosenek w nowych aranżacjach i w perfekcyjnym wykonaniu.

24-10-2010
godz. 19
Klub Wytwórnia - Łódź
Ceny biletów:
miejsca siedzące nienumerowane
40zł z kartą Klubu Wytwórnia
50zł bez karty Klubu Wytwórnia
miejsca stojące
30zł z kartą Klubu Wytwórnia
40zł bez karty Klubu Wytwórnia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.