Facebook Google+ Twitter

Maciej RadziejewskI & Smokestack w Bece

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-01 16:20

8 stycznia rozpoczniemy kolejną serię koncertów w kaliskim pubie Beka. Tym razem zawita w lokalu Maciej Radziejewski.

 / Fot. Fot Pub BekaMaciej Radziejewski, gitarzysta, który współpracował z m.in. takimi wykonawcami jak Herbie Hancock, bracia Randy i Michael Brercker, Urszula Dudziak, Irek Dudek, Krzak, Tadeusz Nalepa, Michał Urbaniak, czy Czesław Niemen, wystąpi z grupą Smokestack, w kaliskim pubie Beka, w sobotę, 8 stycznia, 2011 roku.

Maciej Radziejewski, który od 1981 roku na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, muzyczną karierę rozpoczął na początku lat 70. Przez całą dekadę nagrywał i występował z najważniejszymi wykonawcami rodzimej sceny muzyki rozrywkowej. Po wyjeździe do USA nagrywał z takimi legendami jazzu, jak Michał Urbaniak, Herbie Hancock, bracia Brecker, Bill Evans, Steve Gadd, czy Urszula Dudziak. W 2009 roku, po wielu latach pojawił się na jednej scenie z grupą Krzak, podczas Festiwalu Ryśka Riedla w Chorzowie.

 / Fot. Fot Pub BekaSmokestack to czterech doświadczonych muzyków, którzy połączyli siły wiosną 2009 roku. W ciągu kilku miesięcy grupa zdobyła nagrody na znaczących w kraju festiwalach (konkursy w Sławie, na Festiwalu Ryśka Riedla, czy Festiwalu Pawła Bergera - Grand Prix 2009). / Fot. Fot Pub Beka

Słuchacze, którzy pojawią się w Bece 8 stycznia mogą spodziewać się mieszanki rocka, bluesa, czy soulu z elementami funky. Grupa przedstawi autorski repertuar ale też mniej i bardziej znane standardy.

Koncert odbędzie sie w 08.01.11 ( sobota )20.00 bilety będą kosztowały 20 zł


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.