Facebook Google+ Twitter

Maciek Balcar w kaliskim pubie Beka

W noworocznej ofercie koncertowej w kaliskim pubie Beka znajdziemy Maćka Balcara z zespołem Niebo. Będą promować swoją drugą solową płytę.

Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:BalcarMaciej.jpg&filetimestamp=20090915151235Maciek Balcar ma już na koncie solową płytę pt. „Czarno“, która ukazała się w roku 1998, a zagrali na niej m.in. bracia Golcowie, Mateusz Pospieszalski, Janusz YANINA Iwański i Jose Torres. Album promowały 4 single i 2 teledyski. Wcześniej muzyk współpracował z zespołami VICKY VICTIM (metal) i Blues Forever z którym nagrał w 1995 materiał na płytę, nakręcił dwa teledyski ("Gniew", "Farmer").

Od wielu też lat przyjaźni się i współpracuje z zespołem HARLEM, z którym m.in. w 2000 roku nagrał jako gościnny wokalista 5 utworów na płycie „Amulet“ i nakręcił dwa teledyski ("Wierzę w Siebie", "Biegnę") promujące tę płytę.

9 listopada 2010 roku ukazała się druga solowa płyta Macieja Balcara „Ogień i woda". Nagrania zrealizowano w Meksyk Studio w Skawinie oraz w qFactory w Tarnowie. Na koncercie w kaliskim pubie Beka będzie promował właśnie tę płytę.

Koncert odbędzie się w dniu 20.01.11 czwartek o godzinie 20.30. Cena biletów 35 zł i dla studentów 30 zł.

Wiadomości 24 objęły to wydarzenie patronatem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.