Facebook Google+ Twitter

Macierewicz agentem WSI? Korwin-Mikke: "Chce odciągnąć uwagę od prawdziwych sprawców"

Janusz Korwin-Mikke w charakterystyczny sposób zareagował na rewelacje "Rzeczpospolitej" dotyczące wykrycia śladów materiałów wybuchowych we wraku Tupolewa.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellLider Kongresu Nowej Prawicy postawił hipotezę, że Antoni Macierewicz jest agentem WSI. Świadczyć ma o tym to, że Macierewicz sugerował, iż za zamachem stali Rosjanie. Według Korwin-Mikkego polityk PiS w ten sposób odwracał uwagę od prawdziwych sprawców, czyli od WSI.

O agenturalnej działalności Macierewicza w ocenie Korwina świadczy fakt, iż w 1992 roku Macierewicz jako szef MSW nie wykonał w pełni ustawy lustracyjnej i nie ujawnił agentów pracujących w UOP oraz ABW.

Na tym Korwin nie poprzestał - podobne oskarżenia rzucił również w kierunku
niezależnych ekspertów współpracujących z zespołem parlamentarnym, którego szefem jest Antoni Macierewicz: "Warto by też sprawdzić - to byłoby BARDZO SILNE potwierdzenie tej hipotezy - czy polscy profesorowie zza granicy potwierdzający te bzdurne hipotezy o mgle, helu i bombie próżniowej itp., nie są czasem agentami WSI. Przypominam, że WSI umieszczała licznych swoich ludzi za granicą jako szpiegów przemysłowych. Domagam się sprawdzenia tej hipotezy!" - napisał na blogu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.