Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Będziemy częścią wielkich Niemiec

"Będziemy częścią wielkich Niemiec czy też Mitteleuropy, bo tak się w tej chwili kształtuje Unia Europejska. Plan Platformy Obywatelskiej to nic innego jak likwidacja polskiej suwerenności" - powiedział Antoni Macierewicz

Niedawno Jarosław Kaczyński mówił o utracie suwerenności przez Polskę, teraz powtarza to jego współpracownik, Antoni Macierewicz. Dodaje, że dzieje się to przy udziale lewackich środowisk: Ruchu Palikota oraz SLD.

Co ciekawe pogromca WSI, pomimo rozłamu w PiS twierdzi, że sytuacja na prawicy jest bardzo dobra. Macierewicz sugeruje, że konflikt na salonach władzy jest o wiele większy niż po prawej stronie sceny politycznej, a obecność w sejmie Ruchu Palikota jest tego dowodem.

Macierewicz również odniósł się do ataku na Monikę Olejnik w "Faktach i Mitach". Zdaniem członka klubu PiS ten atak nie był przypadkowy: "Był to wyraźny sygnał – my też mamy swoje teczki i kartoteki, lepsze niż wasze i nie zawahamy się ich użyć. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, oba środowiska - Platformy Obywatelskiej i Ruchu Palikota stoczą bój o miejsce w salonie" - zakończył Macierewicz.

Źródło : niezależna.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

pisMAK
 • pisMAK
 • 23.11.2011 20:07

Gdyby jeszcze tak wziąć od tych Niemców pracowitość , punktualność , gospodarność , oszczędność , czystość ,pobożność

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena
 • Irena
 • 23.11.2011 15:55

Już jesteśmy częścią Niemiec !

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 22.11.2011 19:03

Demencja Maciarewicza wyraźnie się nasila. Smoleńsk i Fotyga całkiem pomieszały we łbie temu kretynowi, a wydawało się, że już więcej zgłupieć nie może - a jednak ! Objawy choroby widoczne są gołym okiem. Zauważyłem, że mu się ciemię zapadło, choć to stary cap. A jak to kiedyś człowiek dostojnie chadzał z fajką, puszczając bąki w sejmowych salach i korytarzach !

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 22.11.2011 15:44

Autorytatywnie stwierdzam : pan Madziarewicz jest poważnie chory . W ramach jubileuszu jaki obchodziły Tworki miejsce zaklepane.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RomanDmowski
 • RomanDmowski
 • 22.11.2011 12:58

no i b.dobrze,bo gdy pana widze i slysze to mam ochote wstapic do N.S.D.A.P i posawic wniosek o reaktywizacje "Berezy Kartuzkiej.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
RomanDmowski
 • RomanDmowski
 • 22.11.2011 12:52

no i b.dobrze,jak pana widze a jeszcze gorzej gdy slucham to mam ochote wstapic do NSDAP .HH.

Komentarz został ukrytyrozwiń
teczki na śmietnik
 • teczki na śmietnik
 • 22.11.2011 09:39

Panie Antoni jest Pan nudny jak flaki z olejem a może jeszcze bardziej. Niech Pan wymysli coś nowego, a nie zawsze w tą sama nutkę: teczki, polityczne zależność od innych państw, zawziętość i swoje jałowe ble ble. Tymi argumentami juz Pan wojował i co? Swoją drogą ,jak widac, teczki mają się dobrze i są wykorzystywane do różnych, dorażnych celów. Tyle problemów a takimi bzdetami się zajmujemy. Wielki czas aby teczki znalazły się w rękach ludzi odpowiedzialnych i przestały być narzędziem walki politycznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.