Facebook Google+ Twitter

Macierewicz do Tuska: Stworzył pan system mafijny

Według Antoniego Macierewicza, Marcin P. był przez długi czas bezkarny, ponieważ chronił go system mafijny stworzony przez premiera Donalda Tuska.

Sonda

Czy Donald Tusk ma coś wspólnego z Amber Gold?

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiNa poparcie swojej odważnej tezy, Macierewicz pokazał zdjęcie, na którym czołowi politycy PO "reklamują" samolot OLT - firmy związanej z Amber Gold - ciągnąc go po płycie lotniska. Polityk PiS w taki sposób odpowiedział na ironiczne słowa premiera: "Mój syn z nieżyjącym 'Masą' oraz 'Kiełbasą' wywoził złoto z Niemiec, na które czekał dziadek z Wermachtu" - kpił, cytowany przez TVN24.pl, Donald Tusk.

Antoni Macierewicz wyjaśnił premierowi, że afera Amber Gold nie jest aferą jego syna, czy też dziadka z Wermachtu, ale samego premiera Donalda Tuska. Macierewicz wyraził również zaniepokojenie faktem, iż Donald Tusk niedługo sam może być głównym obiektem zainteresowania polskiego wymiaru sprawiedliwości: "Boje się, że niedługo pan zamieni się w Donalda T." - stwierdził Macierewicz.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

1grajek
 • 1grajek
 • 01.09.2012 19:21

Tak sobie myślę co ? pan Premier Donald Tusk ma wspólnego ze sprawą Amber Gold przecież ta sprawa dotyczy ludzi korzystających z usług firmy prywatnej ,świadomych dużego ryzyka lokowania w takich firmach swoich oszczędności , wina na pewno leży po stronie władzy ustawodawczej , że uchwalane prawo pozwala na działanie takim firmom jak Amber Gold . Więc za tą sprawę odpowiadają wszyscy politycy działający dzisiaj na scenie polskiej polityki bez żadnego wyjątku. Polskie prawo nie powinno być uchwalane pod jakąś część polskiego społeczeństwa żeby mogła oszukać tą drugą część, tylko prawo powinno dbać o wszystkich obywateli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wybuch w TU 154
 • Wybuch w TU 154
 • 01.09.2012 09:09

Pierwszy raz zgadzam się z panem Antkiem, ale Smoleńsk położył biedaka go na łopatki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie ma pan rację. Trudno sobie wytłumaczyć taka sytuację w cywilizowanym kraju. Tak jak trudno zrozumieć komentarze (o Macierewiczu, samolotach), które w sposób zamierzony rozmywają poważny kryzys, który dotknął nasze państwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
frajer-kot
 • frajer-kot
 • 31.08.2012 19:54

@elf -droga pani, ile lat była pani TW ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 elf
 • elf
 • 31.08.2012 19:21

@ Pani Jaworska ....wczoraj miała pani przedsmak jak taka komisja może wyglądać . ISTNY KABARET w wykonaniu posłów PiS. Niech wykaże się prokuratura i inne służby.Jak będzie trzeba to komisja powstanie .
Czy któraś komisja śledcza spełniła swoją rolę ? No , może gdyby wyłączyli kamery nie było by lansu a tak ?
Niektórzy posłowie nie dorośli do pełnienia tej funkcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Donaldzie T.Niech Pan się zgodzi na komisję,niech Pan pozwoli na" szaleństwo"Pana Macięrewicza w sprawie Smoleńska.Niech Pan pokaże że nie boi się Pan.Ale jeśli Pan odrzuca komisję-to czuję smrodek i obawę że coś się wyda.Ale jak powiedział poeta"spisane będą czyny i rozmowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 31.08.2012 16:42

Pilot Antek to jest gość ,proponuję powołać komisję śledczą wróć lekarską w sprawie poczytalności Antosia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tamara W
 • Tamara W
 • 31.08.2012 15:46

Platformie najlepiej za to wychodzą przekręty. Są lepsi od SLD. Strasznie bali się komisji śledczej by nie obnażono tego towarzystwa do cna!

Przyjdzie czas .... przyjdzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
 • chech
 • 31.08.2012 15:20

@ Tamara Jak komuś tak jak Panu(Pani) brakuje intelektu na ripostę to co robi? a obraża innych (przekręcanie imion, nazwisk) jakie to u was normalne. Przykłady ,,Małpa w czerwonym, Spieprzaj dziadu''. Dlaczego wychodzi wam ta słoma z butów? Chyba nie z nadmiaru nauki i kultury.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 31.08.2012 13:16

Afera goni aferę i aferą pogania - pytanie jak długo naród to będzie tolerował . Mafia już działa w sposób bezwzględny na wzór Camorry.Politycy tej opcji PO - PSL, zeszmacili się do cna .....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.