Facebook Google+ Twitter

"Macierewicz ma swoją prawdę. To cynik, który gra tragedią"

Były mecenas Kaczyńskiego udzielił obszernego wywiadu Rzeczpospolitej. Neguje zamach i oskarża Macierewicza.

 / Fot. Ela Szychlinska"Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, bym mógł okłamywać rodziny ofiar. To się nie mieści w moim systemie etycznym. A on [ Antoni Macierewicz ]to robi dla własnego interesu politycznego" - tak mówi Rafał Rogalski. I dodaje: "Zamachu w Smoleńsku nie było, a główni odpowiedzialni za katastrofę smoleńską zginęli na pokładzie tupolewa.
Cały wywiad w dzienniku "Rzeczpospolita".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

To cyniczna gra Macierewicza powiedział Rogalski w TVP ino .
Stary tekst znowu się uaktualnił .

Komentarz został ukrytyrozwiń

A teraz teorię Macierewicza miażdży Lasek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Stanisławie , dopiero dzisiaj przeczytałam Pana komentarz i wiele zrozumiałam z dzisiejszej dyskusji .Pozdrawiam .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Andrzeju
Generał Błasik powinien odejść po katastrofie Casy .36 Pułk nie działał pod Jego kierownictwem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy mecenas Rogalski zostanie ukarany za naruszenie tajemnicy adwokackiej ?
Dlaczego Rada Adwokacka nie reagowała jak był pełnomocnikiem ? A były powody .
Czyżby nagonka jak na Tuleyę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Konopka
Przed wylotem z Warszawy generał Błasik i piloci wiedzieli o kiepskiej pogodzie w Smoleńsku. Załoga Jaka 40 lądowała wbrew zakazowi wieży i też informowali o mgle na lotnisku .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink "w taką pogodę nikt przy zdrowych zmysłach w ogóle nie powinien się zbliżać do lotniska i nad nim obniżać lotu bo i po co?"

I tu zgodzę się z panem.Służby podległe Tuskowi celowo nie ostrzegły o grożącym niebezpieczeństwie.To takie typowe zachowanie z tamtego okresu w stosunku do śp. Lecha Kaczyńskiego.Chyba pan nie zapomniał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał Rogalski w "Kontrwywiadzie RMF"...
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-rogalski-macierewicz-manipuluje-pis-em-i-dziala-na-reke-rosj,nId,964031

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby Polacy byli tak wierzący głęboko jak wielce szanowny Macierewicz to by się zgodzili, że to był zamach.
Tylko kto był twórcą tego zamachu? Czy człowiek?
Pan Macierewicz doszedł to sedna sprawy i w pewnym miejscu zagubił wątek swoich argumętów.Nie może odgadnąć kto był winien tej katastrofy? Choć jest mocno wierzący nie może w żadnym sposobem w plątać w tą katastrofę siły wyższe które mogły być sprawcami tego mordu jakie się dzieją na tej Boskiej ziemi.A od tego czasu było ich mnogo.
W Alpach Francuskich ten makabryczny wypadek Ksiądz pułkownik Sławomir Żarski przypisał Bogu. że Bóg ich powołał do siebie jako świętych ludzi i godnych na spotkanie się z oblubieńcem"
Pan Macierewicz jako głęboko wierzący nie miał taki odwagi posądzić Boga o ten wypadek.A miał niezbity argument, że w Smoleńsku brały nieznane dla człowieka siły ponieważ,żeby panowie którzy zapowiedzieli brać udział w pochówku tak zacnego Pana Prezydenta i te siły zwane Bogami podłożyły taki trotyl, że wybuchnął wulkan pod niebiosy, zdjąć strachem odmówili uczestniczyć w pogrzebie nam zacnego Prezydenta. I ten trotyl Panie Macierewicz nie jest ludzkiej roboty.Bo udzie nie maja takiej siły, żeby wstrząsną niebem i ziemią i w tym przypadku nie możemy posądzać jako, istoty głęboko wierzące braci w wierze, bo wtenczas służymy Bogu tego świata bo tylko człowiek zły i zacietrzewiony nienawiścią, do bliźnich swoich tego nigdy nie zrozumie bo nienawiść go oślepia, że nie człowiek ponosi winę za wszystkie koszmarne wypadki i kryzys też nie jest darem ludzkim.
I tak powinien zachowywać się każdy katolik, że bez woli Bożej wierzącemu włos z głowy nie spadnie.A o posądzanie bliźnich swoich pozostawmy Bogu,bo Bóg zna te sprawy które dzieją się na tej szatana ziemi. "Bogiem tego świata Jest Szatan" powiedział Jezus"
Jezus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś mi się ta sytuacja kojarzy ze szczurami opuszczającymi okręt przed zatonięciem... Najpierw uciekła grupka tych "najwierniejszych", a następnie zatrudniony pan mecenas. Ciekawe kto następny?

Panie Konopka - mój kolega - pilot pracujący na co dzień w LOT i osoba godna zaufania w pierwszy dzień po katastrofie był w stanie od razu wyliczyć błędy pilotów. Gdyby za sterami siedzieli fachowcy, to Tu-154 w tym miejscu w ogóle by nie było. Abstrahując od rozważań "zamach nie zamach", to w taką pogodę nikt przy zdrowych zmysłach w ogóle nie powinien się zbliżać do lotniska i nad nim obniżać lotu bo i po co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.