Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Nawet Gomułka nie zrobiłby tego, co robi Tusk

"To jest swołocz! Tak trzeba powiedzieć. To są ludzie, którzy zaprzedali się obcym mocarstwom" - powiedział o ekipie Donalda Tuska Antoni Macierewicz. Polityk PiS bardzo krytycznie ocenie postawę rządu w sprawie katastrofy smoleńskiej.

"Nie ma dla nich miejsca w polskiej polityce. Chyba że będą chcieli odgrywać rolę naszego okupanta, ale wtedy będą musieli stanąć przeciwko narodowi polskiemu" - mówi Macierewicz o rządzie Donalda Tuska.

Dlaczego polityk PiS ocenia tak ostro obecną władzę? W jego ocenie, jeden z ekspertów powiedział, że nie mieli dowodu na to, że gen. Błasik był w kokpicie, ale według interpretacji rządowych ekspertów, kontekstu sytuacji wynikało co innego: "Polski ekspert, który kłamie, żeby pogrążyć Polskę i zdjąć winę z Rosjan? To niebywałe okrucieństwo i zaprzaństwo" - powiedział ostro.

Macierewicz zaatakował również Radosława Sikorskiego, zarzucając mu, że grał przeciwko prezydentowi RP. Polityk PiS stwierdził, że z dokumentów wynika, że polski MSZ wiedział, że rosyjskie służby nie będą odpowiadały za bezpieczeństwo polskiego prezydenta: "Może, dlatego już 3 min po katastrofie Sikorski wiedział już że wszyscy zginęli, a do katastrofy doszło z winy pilotów" - sugerował Macierewicz, który przypomniał także, że pracownicy jego resortu nic nie mogli zdecydowanie określić, i jak sami mówią, mieli awarię komputerów.

Również brak oficerów BOR w Smoleńsku wydaje się podejrzany. Macierewicz mówi, że gdyby byli na miejscu, to z pewnością zasugerowaliby prezydentowi, żeby nie lądował w Smoleńsku, ponieważ nie ma tam kolumn rosyjskich wozów, które miały odwieźć prezydenta Kaczyńskiego do Katynia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Inka
 • Inka
 • 20.04.2012 17:56

Na temat Gomułki pogadaj z Ł B.. twoim strachliwym redaktorkiem. hihihihihi

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 20.04.2012 17:48

@ red zapisz się do SLD chociaż w PiS też jest pełno komunistów . Teraz wiem na czym polega wasz zachwyt nad Gierkiem i Gomułką = sami swoi !

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 20.04.2012 16:45

Gomułka miał chociaż odrobinę honoru i jaja, ten rząd utracił wszystko honor i jaja!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
 • Kuba Wolski
 • 20.04.2012 16:43

Co to za tajemniczy redaktorek Ł B. co to za błazen??,czy to nie Łukasz Brzezicki ??? hihihih. Redaktorku miej jaja i pokaż TWARZ. A może jesteś EUNUCHEM??? hihihihi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 20.04.2012 15:20

Boski Antonio to jest ewenement na skalę światową,mówią że ludzie z wiekiem mądrzeją ale Antoś przeczy tej definicji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 20.04.2012 15:15

Artykuł z wczoraj: link

To samo źródło, ten sam autor; a przecież można było umieścić informacje w jednym materiale zamiast rozbijać na dwa. No, ale NT coraz bliżej, na jakość nikt już nie zwraca uwagi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 20.04.2012 15:06

Pan Maciarewicz ma problemy ze zdrowiem psychicznym a im starszy tym gorzej . Ma problemy z pamięcią , zapomniał ,że LK wcinał się w politykę zagraniczną rządu a nie miał do tego praw konstytucyjnych. Tak jak nie miał prawa latać na posiedzenia Unii Europejskiej ale brat Jarek kazał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Chorążewicz
 • Andrzej Chorążewicz
 • 20.04.2012 14:18

Szanowni internauci. A może przestali byśmy się zajmować na forum tym "błaznem". Obrzydliwa kreatura niegodna tego aby powielać i rozpatrywać tego co on z siebie "wydali" Chyba wszyscy inteligentni ludzie w Polsce wiedzą żę Kaczyński i jego przydupasy już dawno wiedzą jaka jest prawda "Smoleńska" . Można powołać 124 niezależne komisje to i tak prawda jest jedna. KACZA PRAWDA. Więc szkoda atramentu na pisanie o tych gostkach i ich "księzycowych" pomysłach. Ten mały to miał już kontakty z księżycem więc jego "księżycowe" pomysły nie powinni nikogo dziwić. A reszta PiSiaków to tylko przekażniki prezesa. Oni nie mają prawa samodzielnie myśleć a ich psim obowiązkiem jest głoszenie "prawd" i myśli prezesa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.