Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Nie przejęzyczyłem się. Nad Smoleńskiem doszło do eksplozji

"Mieliśmy do czynienia ze zbrodnią, ci ludzie zginęli, dlatego, że samolot wybuchł w powietrzu" - powiedział Antoni Macierewicz. Zdaniem polityka PiS doszło do eksplozji.

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiAntoni Macierewicz twierdzi, że prokuratura i naczelne organy państwa zajmują się blokowaniem śledztwa smoleńskiego. Jego zdaniem konieczna jest specjalna ustawa, która pozwoliłaby skutecznie prowadzić śledztwo. "Ja się nie przejęzyczyłem. Uważam, że mieliśmy do czynienia nad Smoleńskiem z eksplozją tego samolotu na skutek zaniechań lub działań osób trzecich" - mówił polityk PiS.

Z kolei według posła Krzysztofa Szczerskiego z PiS, ustawa dotyczyć miałaby nie tylko sejmowej komisji zajmującej się katastrofą smoleńską, ale przyczyniłaby się do zreorganizowania instytucji państwa, tak by działania były skoordynowane - cytuje TVN24.pl.

"Sprawa jest całkowicie porównywalna z atakiem w Nowym Jorku i Waszyngtonie, z tym słynnym atakiem. Oni wtedy zastosowali pewne nadzwyczajne metody i te nadzwyczajne metody powinny także tutaj być zastosowane" - mówił Jarosław Kaczyński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W porównaniach katastroficznych jeszcze tylko potopu nie było. Potrzebna spec-ustawa do orzeczenia, czy katastrofa , na której politycznie jedzie od 4 lat Kaczyński i cała ta wypasiona spółka, zmieniła oblicze świata; tego świata. W którym teraz wybuchła ebola, a pani Gosiewska dostrzegła sprzeczność interesów w pozycji pana Laska. Mówi to facetka, która chyba najwięcej "zarobiła" z państwowej kasy na nieboszczyku.
Ja natomiast widzę sprzeczność interesów Polski z działaniami zespołu Macierewicza, który pobiera pensję z podatków obywateli, robiąc im wodę z mózgu , albo - mówiąc starym przysłowiem "wmawiając zamach jak w Żyda chorobę".

Kolejna, rocznicowa próba obalenia rządu przy pomocy tłumu z Krakowskiego Przedmieścia z protestem rodziców niepełnosprawnych dzieci w ariergardzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rosjanie wyrabiają w takich sprawach 124% normy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kim jest Antoni Macierewicz ? Cały czas podbija bębenek aby czasami Rosjanie nie oddali nam wraku . Polacy się kłócą między sobą Putin zaciera ręce .
Sprawa Smoleńska wraca jak bumerang przed każdymi wyborami . Obrali zły kierunek , sondaże lecą na łeb na szyję .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.