Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

106635 miejsce

Macierewicz potwierdza zamiar przejścia do PiS

Antoni Macierewicz, lider Ruch Katolicko-Narodowego, potwierdza, że zamierza wstąpić do partii Jarosława Kaczyńskiego. Swój krok uzasadnia wspólnymi celami obu partii.

Sonda

Jak długo Macierewicz pozostanie w PiS?

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Antoni_Macierewicz_2009-02-06.jpg&filetimestamp=20090210005420 / Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RP/Domena publicznaMacierewicz oficjalnie potwierdzi, że w najbliższym czasie ma zamiar wstąpić do PiS. Mówi, że współpraca między nim a Kaczyńskim trwa już od tak dawna, że nie mają oni wątpliwości, co do celów politycznych i tego, które z nich są najważniejsze.

"Uważamy, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która w największym stopniu organizuje całą formację patriotyczną w Polsce i wokół której powinny się skupiać wszystkie siły patriotyczne. Zasługi PiS dla odbudowy siły Polski są olbrzymie i jest rzeczą ważną, żeby ta partia była wzmacniana przez te środowiska, które mają te same i podobne cele polityczne" - oświadczył Macierewicz.

Macierewicz dołączy do... PiS?


Jak podaje Money.pl, Macierewicz może nawet zostać jednym z wiceprezesów Prawa i Sprawiedliwości. Decyzja zapadnie prawdopodobnie pod koniec marca. Gdyby tak się stało, to być może również podczas marcowych wyborów władz regionalnych PiS obejmie on funkcję szefa okręgu piotrkowskiego.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (74):

Sortuj komentarze:

erk
  • erk
  • 13.02.2012 14:06

w temacie Macierewicza-likwidatora służb spec.RP

http://www.youtube.com/watch?
v=DOoBwi05_tI&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hura,nareszcie jakaś dobra wiadomość....żartowałam...Od głodu ,ognia i od wszystkich naszych polityków chroń mnie Panie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam clayton
  • adam clayton
  • 12.02.2012 23:24

a to cuś macie...cuś coto w ogóle jest kto to gó... w ogóle toleruje i opłaca bo z czegoś ten idiota do cholery żyje i funkcjonuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam clayton
  • adam clayton
  • 12.02.2012 23:17

gówno w gównie pasi jak ta lala

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bezpartyjny
  • Bezpartyjny
  • 12.02.2012 20:01

Niesioł to łgarz i kłamca bo ; Co by nie POwiedział o MACIELEWICZu to i tak przypisywał PiSowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 12.02.2012 19:20

No ciekawe czy Jaruś znajdzie dla niego miejsce.Ostatnio chciałem zobaczyć kto został wierny Jarosławowi.Co się okazało?.Jaruś obsadził się starymi przyjacielami ze spółki Telegraf.Kurskiemu znudziło się granie dla Jarosława pustymi główkami (zwolenników pis) w palanta.Brat Kurskiego Jarosław rzucał temat z Gazety Wyborczej (jako zastępca redaktora naczelnego) a Jacek K. odbijał palanta.I tak przez lata bawili się ciemnym elektoratem.Pamiętam konstytucję którą chciał wprowadzić PiS.Przygotował ją Jacek Kurski.Drugi punkt mówił że władzę w Polsce ma prawo sprawować tylko PiS.Film Nocna Zmiana Nagrał Jacek Kurski.Jacek Kurski był też reżyserem zagranego przez cały naród dramatu A.Mickiewicza "Dziady".21-wiek a Polakom dalej się podobało wywoływanie ducha dziadka Tuska.Polska to dziwny kraj!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
BM
  • BM
  • 12.02.2012 18:12

O jednego chorego w sekcie PiS wjęcej to znak że coroba się rozprzestrzenia,trzeba się bac aby się nie nie zarazić

Komentarz został ukrytyrozwiń
baran
  • baran
  • 12.02.2012 18:12

Maciarewicz i Gowin to nasze bracia Opus Dei , sprzedadzą każdego .
My z TWORK musimy się szanować

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sławek
  • Sławek
  • 12.02.2012 17:56

A co mnie to obchodzi, czy wchodzi, czy nie , czy zostaje, nosi się z tym chyba od roku i po raz n-ty ogłaszane jest to jak jakieś radosne nadejście oczekiwanej oblubienicy ? Prawie każdą partię w której był w przeszłości skonfliktował i przyczynił się do jej rozwalenia, to może jak chce to niech wejdzie teraz do pisozlewu? To będzie piękny widok, jak za jakiś czas Genialny Prezes poczuje się zagrożony, gdy mu jego eunuchowie naszepczą do uszka, że ten "nowy" też okazał się niewdzięczny, ma własne zdanie, pewnie knuje spiski przeciwko wodzuniowi i montuje swój kranik ...