Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Raport Millera jest nieważny

Antoni Macierewicz stwierdził, że rządowa komisja ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej od samego początku bazowała na dokumentach przedstawiających nieprawdziwe informacje. W związku z tym raport Millera należy uznać za nieważny.

Szef parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej domaga się w tej sytuacji powołania nowej komisji śledczej oraz dymisji szefa Naczelnej Prokuratury Wojskowej gen. Krzysztofa Parulskiego.

Antoni Macierewicz uznał, że "dokumentacja, którą dotychczas publikowano, była mniej lub bardziej świadomie sfałszowana".
 / Fot. PAP
Jak podaje niezależna.pl za PAP, Macierewicz m. in. zarzuca szefowi NPW, że nie skierował prokuratorów, by uczestniczyli w przeprowadzeniu sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, z wyjątkiem sekcji zwłok prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Poseł PiS powiedział też, że prokurator Parulski nie doprowadził do zabezpieczenia miejsca katastrofy oraz sporządzenia dokumentacji fotograficznej i topograficznej terenu, a także nie zabezpieczył czarnych skrzynek i innych ważnych dowodów takich jak telefon satelitarny prezydenta - czytamy na niezależnej.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (71):

Sortuj komentarze:

"my Naród", zadałeś sobie pytanie: Dlaczego promy kosmiczne nie są budowane?! Na skrzydłach jak ptaki będą latać do stacji kosmicznych?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, Rosjanie pokazali samolot 4,5 generacji. No, ale znając Rosjan z tego, że nie lubią się chwalić, zapewne coś trzymają w "rękawie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

"myNaród", specjalisto "od siedmiu boleści i chorób nieśmiertelnych". Jak chcesz sprawdzić, czy to jest złom, porównaj do samolotów 4,5-tej generacji: Dassault Rafale

Chiny
Chengdu J-10B/FC-20
Shenyang J-11B
Francja
Dassault Rafale F3
Rosja/Indie
Su-30 MKI
Konsorcjum europejskie:
Eurofighter Typhoon
Rosja
MiG-35
Su-30/-33/-34/-35/-37
Jak-41
Szwecja
Saab JAS-39 Gripen NG
Stany Zjednoczone
Boeing F/A-18E/F Super Hornet
Boeing F-15E Strike Eagle
Lockheed Martin F-16E/F
A najlepiej do 5-tej generacji: Nowoczesny samolot myśliwski konstrukcji amerykańskiej – Lockheed F-22 Raptor
Amerykanie sprzedali patent Chińczykom w ubiegłym wieku, który schodzi u nich z taśmy produkcyjnej od 2006 roku.
Amerykanie pokazali Typ: Lockheed F-22 Raptor, Rosjanie też pokazali odpowiednik tego.
Czego nie pokazali Amerykanie?! I to jest pytanie do Ciebie, na miarę intelektu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

".... dobrze się lata"? Za naszą krwawicę w postaci przyprawiających o zawrót głowy podatków?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy mój gniew jest porównywalny do tej sytuacji:link ?! W takim zestawieniu nie można nazwać gniewem. Nawet tego nie są warci, popaprańce jedne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 16.01.2012 15:36

Platfusy już mogą sobie kopać dół z wapnem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "cykuta". Może nie umiem Pana przekonać w sprawie, którą Pan poruszył. Ma Pan okazję zobaczyć na własne oczy, zbieleją Panu. Za kilka minut film dokumentalny, t.j. TVP1, godz 15;30 w "Celownik". No i wtedy możemy porozmawiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
€pejczyk
  • €pejczyk
  • 15.01.2012 12:25

Ja też uważam że pan Wierzbicki jest zacnym człowiekiem broniącym różnych prawd w sposób otwarty i zdecydowany. Człowiek uczciwy, godny zaufania i pies na PIS-owców do czego się przyłączam. Ale, p. Piotr z racji wieku powinien wiedzieć, że my jesteśmy narodem ksenofobicznych malkontentów. Mówiąc to mam na myśli także siebie. I tak w czasach Gierka narzekaliśmy na zakup licencji fiata, autobusu berliett i szeregu innych, które po zacofanym Gomułce zmodernizowały kraj. Teraz czynimy podobnie. Wówczas byliśmy w RWPG, Układzie Warszawskim i generalnie w strefie okupacji sowieckiej. Po zmianach staliśmy się narodem wolnym który sam sobie stworzył bezrobocie, zadłużył się trzy razy więcej jak za Gierka, pojawili się ludzie bezdomni i wyrzucani na bruk, co w PRL-u nie miało miejsca. Zadłużenie kraju miało materialne pokrycie w gospodarce – do czasu prywatyzacji i FOZ-u. Majątek po prostu ”wyparował”! To jest kontekst do rozważań p. Piotra dotyczących zakupu F-17. Samochody fiat zmotoryzowały kraj. Kto nie przewoził ”maluchem” co się tylko dało, łącznie z wyjazdami rodzinnymi na wczasy ? A też krytykowaliśmy ! A potem się okazało że Gierek nie miał wyjścia, bo sowieci zaczęli produkować ładę a to też fiat i chodziło o współpracę. Berlliet, oferta francuska : albo ten model na kredyt, albo inny za gotówkę. F – 16 to niezły kontrakt, ale bezwzględnie należało zrealizować offset, tak jak mówiła umowa. A że kolejne rządy sprawę zbagatelizowały to mówi jak się zarządza krajem, bo obłędną peerelowską ideologię, bez najmniejszej straty, można było wywalić z dnia na dzień, ale ”restrukturyzować” gospodarkę trzeba z rozwagą ! Ja często mam wrażenie, że znalazłem się niechcący w burdelu kierowanym przez kurwę i złodzieja. Czy ktoś się z tym zgodzi, czy nie, nie ważne. Ale nikomu nie życzę tego doznania które mnie nęka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 15.01.2012 08:31

rzad zamiast nowoczesnych t154 czy f-16 powinien zakupic latajace dywany.sa bezpieczne tanie i ekologiczne

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianin
  • Szczecinianin
  • 15.01.2012 00:05

Uważam ,że pan Piotr Wierzbicki jest zacnym człowiekiem .Trochę czytuje wypowiedzi na tym portalu różnych ludzi.Trochę przesadza w swych osadach , to jest moja ocena , ale pisze w sposób roztropny i godnie się zachowuje .Często przejaskrawia ale to nie jest ujma .Moim zdaniem za często broni oszustów takich jak PiSowcy ale to może być oznaka jego uczciwości i poczucia sprawiedliwości .Ludzie starsi są zbyt ufni i stąd się bierze bezgraniczna wiara w szlachetność słów wymawianych przez duchownych !
Daj Boże żeby tylko tacy ludzie byli w Polsce ,to ja już nie młody (55 lat ) mógłbym się uczyć od takich ludzi pokory i wiary w ludzi .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.