Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: raport Millera to kłamstwa, obciążające Polaków

PiS nie uznaje raportu komisji Jerzego Millera. - Zaprezentowano nam opracowanie, które ma Polaków bardziej boleć. Zrzucając winę, dokonał kilka, zaskakujących nawet w jego wykonaniu, kłamstw - powiedział Antoni Macierewicz. Stwierdził także, że jedną z osób odpowiedzialnych za katastrofę, jest sam szef MSWiA.

Sonda

Zgadzasz się z Antonim Macierewiczem?

 / Fot. PAP/Tomasz Gzell- Zaprezentowano nam opracowanie, które ma Polaków bardziej boleć. Miller zrzucił w swoim opracowaniu całą winę na Polaków. Zrzucając winę, dokonał kilka, zaskakujących nawet w jego wykonaniu, kłamstw - powiedział Antoni Macierewicz, cytując kilka fragmentów raportu. Dodał, że PiS nie akceptuje raportu, ponieważ nie wskazano w nim winnych, ani nie przedstawiono dowodów - komisja nie miała nawet dostępu do wraku oraz do czarnych skrzynek.

Znamy już raport Millera. A co Ty o nim sądzisz? Napisz!
Tusk przyjął dymisję Klicha. Ale mówi, że Klich jest niewinny...

- Jak wiadomo, jedną z najbardziej odpowiedzialnych osób za tę tragedię jest minister MSWiA, odpowiedzialny za funkcjonowanie BOR-u. Nie dopełnił swoich obowiązków, nie zapewnił bezpieczeństwa prezydentowi - mówił Macierewicz.

328 stron, 5 załączników. Zobacz treść raportu Millera

Adam Hofman dodał, że na prawdziwy raport trzeba będzie jeszcze poczekać.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

re
  • re
  • 30.07.2011 06:28

To nikt inny jak poseł Macierewicz podstawił Lechowi Kaczyńskiemu "świnię"w postaci "raportu o likwidacji WSI".Należy przypomnieć,iż były prezydent zaufał temu paranoikowi i podpisał wspomniany tekst bez głębszej lektury i jego analizy.To "potknięcie" pana prezydenta o mały włos nie doprowadziło do politycznego przewrócenia tak osoby jak i urzędu.Aneks do tego raporty,Lech Kaczyński schował głeboko do szuflady,ponieważ zdał sobie sprawę (późno,bo późno,ale zawsze)że Macierewicz jest opętanym,nieodpowiedzialnym politykierem,który nie cofnie sie przed niczym aby tylko udowodnic swoje "racje".Pojęcie-racja stanu,jest obce Macierewiczowi,co kolejny raz udowodnił stawiając Traktat Lizboński przed Trybunałem Konstytucyjnym jako akt niezgodny z polskim konstytucją.Traktat ten,przypomnijmy podpisał nikt inny jak Lech Kaczyński,który został nazwany przez środowiska prawicy-zdrajcą.Na czyją rzecz działa Macierewicz?Z kim jest związany?czy to tylko choroba czy świadoma,przemyślana realizacja planu,którego autorem nie jest żaden POLSKI PATRIOTA?Coraz więcaj pytań wokól tego człowieka i coraz mniej odpowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mag-el
  • mag-el
  • 29.07.2011 17:41

pstrag potokowy cytuje "niech zyje Pan Posel Macierewicz!...niech zyje Pan Posel Hofman!...niech zyja Wyborcy obu Panow Poslow!" i chcialbym dodac niech zyja i glosza te brednie ale za swoje nie publiczne pieniadze

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 29.07.2011 16:22

Maciarewicz ma swoje wizje z nadania politycznego ,mam nadzieję ,że do poniedziałku wszyscy się wyszumią na forach

Komentarz został ukrytyrozwiń
rafi
  • rafi
  • 29.07.2011 16:18

To bylo do przewidzenia winni tylko ruscy przypomne ze to p.Szczyglo zrezygnowal ze szkolen pilotow a po drugie to przydent Kaczynski zwierzchnik sil zbrojnych nie wiedzial jak jest sytuacja w wojsku i latal z byle jakimi pilotami??? po trzecie Macierewicz i Hofman to tacy durnie ze moga swiom wyborcom wsadzic kit ze biale jest czarne a czarne jest biale i oni w to uwierza. Przyczyna katastrofy bylo niedostaczne wyszkolenie pilotow i kancelaria prezydenta Kaczynskie bo oni organizowali ten lot ale sekciarze nie chca do tego dopusci bo musieliyby glowy pochylic i przeprosic za oszczerstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jura
  • jura
  • 29.07.2011 15:06

poco wszystkie te komisje kiedy wszyscy wiemy ze przyczyna byla pycha zacietrzewienie i glupota

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Wójcik
  • Marek Wójcik
  • 29.07.2011 15:03

Co do dzisiejszego raportu Millera;Tuskowi i PO coraz bliżej do Łukaszenki.To nie raport Millera tylko znana już wersja Putina:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 29.07.2011 14:17

...nie wolno Nam takze pominac wielkiego wkladu, jaki w wyjasnienie Smolenskiej Zbrodni wlozyl Pan Mecenas Rafal Rogalski...to przeciez wlasnie ten wybitny przedstawiciel Polskiej Palestry nie ustawal w wysilkach by ujawnic Prawde...Prawde niewygodna dla wiekszosci obecnie zarzadzajacych Ojczyzna Uzurpatorow...osobiscie nie mam zadnych watpliwosci ze starania Pana Mecenasa doceni kiedys Historia, a Jego nazwisko na zawsze zostanie zapisane Zlotymi Zgloskami w Patriotycznych Annalach...ale juz teraz, bezzwlocznie swa wdziecznosc powinien wyrazic panu Mecenasowi Lud Pracujacy Miast i Wsi, Rencisci III Grupy Inwalidzkiej oraz wszystkie Dzieci w wieku szkolnym pochodzace z wojewodztwa Lubuskiego i powiatow Osciennych...o co apeluje ja, pstrag p. ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 29.07.2011 14:10

Pstrągowi chyba na gwałt brakuje tlenu....wszak to ryba czystej wody a nie ścieków.... stąd to niedotlenienie mózgu i omamy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 29.07.2011 13:54

...Pan Posel Antoni Macierewicz ma jak zwykle zreszta slusznosc...slucham Jego wypowiedzi od wielu juz lat i jestem pod wrazeniem wszechstronnosci zainteresowan Pana Posla...Jego wybitnych zdolnosci analitycznych...a takze prawdziwie glebokiego przywiazania do Wartosci Patriotycznych, tak dzisiaj, dla wielu, juz nic nie znaczacych...rowniez Pan Posel Hofman pilnie studiujacy Mysl starszego Kolegi wyrastac zaczyna na Przywodce i Mysliciela naprawde wielkiego kalibru...wszyscy, jako Obywatele i Podatnicy powinnismy byc wdzieczni Matce Ojczyznie za to, ze to wlasnie na tej Umeczonej Ziemi mogli urodzic sie ludzie tak Wielcy pod kazdym wzgledem...niech zyje Pan Posel Macierewicz!...niech zyje Pan Posel Hofman!...niech zyja Wyborcy obu Panow Poslow!...spocznij!...
...to co Antek, jeszcze po malutkim?...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.07.2011 13:40

Macierewicz i Hofman zasugerowali, że "pan premier dzień przed wylotem pana prezydenta celowo wymienił załogę". - Wnioski proszę sobie wyciągnąć - powiedział Macierewicz.

Jest to sugerowanie, że rząd celowo ustalił do tego lotu niewykształconą załogę, by Lech Kaczyński oraz 95 innych osób zginęło. Przerażające wnioski..........

Dlaczego politycy za takie słowa nie odpowiadają...?