Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3409 miejsce

Macierewicz: Rosja poprzez Smoleńsk wypowiedziała Polsce wojnę

Według Antoniego Macierewicza, w niedługiej perspektywie Rosja może zaatakować Polskę: "Przecież zamach w Smoleńsku był wypowiedzeniem Polsce wojny" - mówił na spotkaniu w klubie "Gazety Polskiej".

Macierewicz mówi, że w katastrofie smoleńskiej zginęli wszyscy dowódcy polskich, sił zbrojnych. Przypomina, że takich strat Polska nie poniosła nawet w czasie II wojny światowej. Jeżeli się to połączy z katastrofą CASY i de facto, rozbrojeniem polskiej armii, wszystko staje się klarowne.

Według polityka PiS, Polacy, którzy sądzą, że jeżeli wyprą się prawdy o Smoleńsku, zachowają w ten sposób bezpieczeństwo, są w błędzie. Bowiem Rosja jednoznacznie określiła swoje plany wobec Polski poprzez katastrofę smoleńską - w ten sposób wypowiedziała nam wojnę.

Dlatego wypieranie ze swoich myśli tej świadomości jest błędem: "Być może nie nastąpi to dzisiaj czy jutro, ale w perspektywie kilka lat już tak. Nie miejmy co do tego, żadnych złudzeń" - mówił.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

spartiata
  • spartiata
  • 20.04.2012 21:47

Ten szogun Macierewicz to chory komunista ,chyba koledzy go w szkole mocno bili po mózgu ,bo jest z nim cos nie tak,nigdzie nie zaznał ciepła to przyszedł do konusa Jarka i macha łapami bo szabli nie dali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
murena
  • murena
  • 20.04.2012 19:48

jesli idioci pokrojumacierewicza dostali wladze to mamy wojne puzniej by nas wybombardowali odbudowali zrobili plan marszala i bysmi mieli lepiej jak helmuty rozbiory niebyly takiie zle pilmowali polakuw nie kradnij a macierewicz dawno skonczylgy u czugkuw

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 20.04.2012 19:42

Klub Gazety Polskiej już się rychtuje na jutro , potrzebny był wywiad z Antkiem i podgrzanie atmosfery . Sakiewicz na tych bredniach dorobił się fortuny . W mediach Rydzyka leci cały czas zakamuflowana reklama tej gazety a mohery za ostatni grosz kupują tego szmatławca bo Rydzyk kazał . To jest obrzydliwe . Wszystko opiera się na kasie . Gazeta Polska nie jest pluralistyczna , pisze to co dyktuje PiS .

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.04.2012 16:34

miejsce macierewiczów itd jest w SANATORIUM!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PO wypie*rdalać !!!!!
  • PO wypie*rdalać !!!!!
  • 20.04.2012 16:15

Dobrze mówi szkoda że nic nie można z tym zrobić :( rosja by powaliła polske w starciu militarnym ale robią to powoli i w miarę po cichu bo w starciu militarnym polska by troche rosji dokopała do dupy ale rosjanie chcą z jak najmniejszymi stratami a rząd co? GÓWN*O wali mnie to ja za 4 lata wyjeżdąm do usa

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Serdiuk
  • @Serdiuk
  • 20.04.2012 15:38

Wojne wypowiada poprzez:oficjalne wręczenie aktu wypowiedzenie wojny rządowi danego kraju przez ambasadora,albo poprzez mnij oficjalną formę jaką jest niezapowiedziany,zmasowany atak militarny na terytorium obcego państwa.Życzenia Macierewicza,któremu najwyraźniej puściły hamulce,nie mają żadnego znaczenia na fakt wypowiedzenie,czy nie wypowiedzenia wojny,bo nikt rozsądny nie bierze pod uwagę samego faktu WOJNY.Gdyby Rosjanie chcieli nas napaść,to z pewnością nie opieprzali by sie z jakimś samolocikiem,tylko przywaliliby z grubej rury,tak,że ani Macierewicz,ani Kaczyński nie zdążyliby nawet zipnąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Serdiuk
  • Serdiuk
  • 20.04.2012 11:40

Macierewicz ma rację. Jeżeli zabicie wszystkich dowódców Sił Zbrojnych, nie wykształconych w Moskwie, nie jest początkiem wojny, to co nim jest?
A wszystkim komentatorm trzęsącym portkami przez Moskwą dedykuję słowa Churchilla: "Wybrali hańbę, żeby uniknąć wojny, będą więc mieli i hańbę, i wojnę"

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan surdyka
  • jan surdyka
  • 20.04.2012 11:06

apanowie z kgb przeciez dokladbnie wiedzieklliscie co zrobic zynami kuklinskiegoa z takim baranem jak maqcierewicz nie dacie sobie rady

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbigniew Miśkiewicz
  • Zbigniew Miśkiewicz
  • 20.04.2012 10:18

Zawsze tak bylo w historii Europu, że kto wybierał się na wschód ten szybko z niego wracał i to nie zawsze w jednym kawałku. To przestroga dla pana Maciarewicza i kolegów. Mierz siły na zamiary, bo znów na 150 lat będziesz miał mapę Europy bez Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nick
  • nick
  • 20.04.2012 09:25

pachołki moskwy