Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Tu-154M rozpadł się w powietrzu. Jesteśmy w posiadaniu filmu

"Rosjanie propagowali na całym świecie tezę, że to był zamach; puszczali film, który pokazywał, że samolot został zdmuchnięty przez wybuch" - mówił Antoni Macierewicz w obszernej rozmowie ze studentami z internetowego magazynu DETALKS.

 / Fot. DARIUSZ GDESZ / POLSKAPRESSE GAZETA WROCLAWSKAMacierewicz podtrzymuje tezy, które powtarza od miesięcy. "W Smoleńsku doszło do wybuchów, a wszelkie powtarzane z uporem maniaka przez ekspertów byłej komisji ministra Millera twierdzenia, jakoby brzoza była powodem katastrofy polskiego samolotu, można włożyć między bajki" - mówi. I dodaje: "Komisja Millera była nielegalna. Udowodnimy to".

W bardzo obszernym wywiadzie dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Macierewicz opowiada o konkluzjach, jakie wypracował wraz z naukowcami współpracującymi z zespołem parlamentarnym, badającym przyczyny katastrofy rządowego tupolewa. Stawia także mocne zarzuty polskim władzom. "Rząd jest współodpowiedzialny za Smoleńsk. Fakt, iż Donald Tusk zamierza wspierać finansowo propagandę serwowaną przez ludzi pana dr. Laska, jest wyrazem absolutnej histerii i strachu panującego w obozie władzy. Niech eksperci rządowi najpierw zmierzą brzozę. Wówczas zaczniemy rozmawiać" - mówi Macierewicz.

Były minister przyznaje, że jest w posiadaniu filmów, na których udokumentowany jest wybuch. "Widzimy jak w powietrzu samolot rozpada się na skutek eksplozji. Ten film trwa niecałe dwie minuty. Jesteśmy w jego posiadaniu".

W rozmowie z DETALKS Macierewicz mówi o tym, kto ponosi największą odpowiedzialność za tragedię smoleńską, kto z kim grał, komu miało służyć rozdzielnie wizyt polskich delegacji, a także wskazuje na - jak sam twierdzi - "obiektywne fakty" wypracowane przez jego zespół, które podają w wątpliwość lub całkowicie dezawuują ustalenia Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i prokuratury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Czekam na konkretne informacje na temat telewizji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ustalenia Millera są sprzeczne z logiką, są fałszywe. Rządzący pochwycili i rozpowszechniają bzdury w które uwierzyli wyłącznie ich zwolennicy.To chyba jakaś choroba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potraficie sobie wyobrazic sytuację, gdyby (nie daj Boże !) doszło do kolejnej katastrofy lotniczej z udziałem znanego polityka PiS-u ?
Duże grupy ludzi już są tak "nakręcone", że ja akurat sobie nie wyobrażam, jakie mogły by byc tego perturbacje.
Dlaczego dziennikarze podchwytują takie bzdety! A niech sobie gadają niektórzy politycy swoje dyrdymały do żony, albo kumpli od kufla. Po co pomagac rozgłaśniac bzdury? Nie rozumiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_IvmJLQ4zY9emh4UbzRa9d1o23M2wMUcl.jpg

pozdrawiam :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Psycholog Terapeuta
nad głową AM ...ale celnie Google trafił /

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie trafić z 30 metrów, to trzeba ślepego snajpera"
Są, to słowa ówczesnego marszałka Komorowskiego, który niebawem będzie ubiegał się o prezydenturę. Takie stwierdzenia wysoko postawionych osób z partii rządzącej PO dały przyzwolenie ewentualnym zamachowcom na działanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja tez jestem w posiadaniu filmu ze Maciora to ruski szpieg ha ha ha skad my to znamy "wiem ale nie powiem"

Komentarz został ukrytyrozwiń

W której telewizji kiedy i gdzie? Konkrety proszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W TV przedstawiono niepodważalne dowody, że nie była, to zwykła katastrofa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oszust Macierewicza dostanie nagrodę cyganów. Ta nagroda to sto batów na goła d..... . Takie bezpodstawne gadanie powinno być karalne gdyż kłamstwo to ma poważne negatywne konsekwencje. Jestem prawie pewny, że Macierewicz współpracuje z służbami Rosyjskimi tworząc ferment, podburzając społeczeństwo Polskie. Tak jak Kaczyński. Te sensacyjne pomagają Rosjanom a nie nam. A winny jest ten kto zyskuje na przestępstwie. Tak stanowiło prawo greckie na którym się wzorujemy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.