Facebook Google+ Twitter

Macierewicz zamiast Kaczyńskiego w przyszłych wyborach prezydenckich?

Sekretarz klubu Platformy Obywatelskiej, Paweł Olszewski, powiedział, że jest duże prawdopodobieństwo, iż do następnych wyborów prezydenckich PiS asygnuje kogoś innego w miejsce Jarosława Kaczyńskiego.

Sonda

Kogo PiS wystawi w przyszłych wyborach prezydenckich?

http://d.wiadomosci24.pl/g2/fb/6c/51/214685_1318349509_8bda_p.jpeg / Fot. fot.pl.wikipedia.orgOlszewski ocenił, czytamy na Wprost24, że można spodziewać się w przyszłych wyborach prezydenckich kandydatury np. Antoniego Macierewicza, bo ma on większe szanse niż np. Zyta Gilowska. Sekretarz PO, twierdzi, że istnieje realna szansa, aby do przyszłych wyborów nie kandydował Jarosław Kaczyński.

Kto zostanie kandydatem PiS, jeżeli prezes partii nie zdecyduje się na kandydowanie? Czy PiS i Solidarna Polska wspólnie postawią na Zbigniewa Ziobrę? "Na pewno PiS nie pójdzie do wyborów pod rękę z Solidarną Polską i nie wystawią wspólnego kandydata w postaci Ziobry. Zaszłości między tymi partiami są zbyt daleko idące" - oznajmił Olszewski.

Dla sekretarza PO, Zyta Gilowska, nie jest potencjalną kandydatką na prezydenta, bo nie jest też "prawdziwą twarzą" PiS. Do faworytów należą zdecydowanie: Antoni Macierewicz, Marek Suski lub Anna Fotyga.


Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

lofas
  • lofas
  • 03.03.2012 15:14

macierewicz prezydentem -przynajmniej bylby wielki ubaw

Komentarz został ukrytyrozwiń
darekceglarz
  • darekceglarz
  • 03.03.2012 10:25

najlepiej by bylo gdyby nie wystawiali nikogo ,a pieniadze przekażą na cele charytatywne

Komentarz został ukrytyrozwiń
staly
  • staly
  • 03.03.2012 08:27

Ale bylby obciach w swiecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
albert/d'quatro
  • albert/d'quatro
  • 03.03.2012 08:25

@ Kożmiński ! Podejrzewam że to ty dajesz mi minusy ! Ja się kurwa męczę a ty klik i już. Który ciul ci w tym pomaga ? To może ten "PELO" ale nie jest taki głupi bo źle mowi o zapluwaczu darmozjadzie Batroszewskim. Chłopaki, nie wygłupiajcie się bo opierdolę ostro ! Nawet Rydzyk nie pomoże ! albert/d'quatro.

Komentarz został ukrytyrozwiń
albert/d'quatro
  • albert/d'quatro
  • 02.03.2012 17:08

Co za ciul dał mi minusa ? albert/d'quatro Dzisiaj 12:53 ?
Opisałem jak jest a ten kurwa osioł zaminusował mi. To teraz niech wie że nic więcej nie powiem a on jest chuj.Maciarewicz posrany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 02.03.2012 16:20

macierewicz pierwszy guru od brzozy i leninowskiej teorii spisku,,, teraz coś fanzoli o strzałach tj w domyśle rosjanie dobijali rannych !!co za paranoja... ano takiego ideologa chciał PIS... to mają!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
albert/d'quatro
  • albert/d'quatro
  • 02.03.2012 12:53

Nie warto zwracać uwagi na Olszewskiego z PO. To tak jak nie warto słuchać Hoffmana (Polska) z PIS. Jedni mieszają drugim. Jedni warci drugich. Pisuary to ideologiczni obłąkańcy, Platfomery to aferzyści i hochsztaplerzy. Jedni będą wszędzie szukać wroga drudzy bezwzględnie okradną społeczeństwo i zdewastują gospodarkę. Co lepsze a co gorsze ? Ideologię tak jak IPN można z dnia na dzień, bez najmniejszej straty wywalić. Zrujnowaną gospodarkę trzeba długo odbudowywać wielkim kosztem ludzi. Zdecydowanie najlepiej popierać, mimo wszystko lewicę, pod warunkiem że się odnowią.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 02.03.2012 12:44

Ciekawe kogo wystawi Platforma .... skompromitowanego "Bul" Komorowskiego ??, zdegenerowanego i wyeksploatowanego Tuska ,a może złotoustego Niesiołowskiego,vel Lewatywa?.,,,

Każdy z nich to tragedia dla kraju.Szanse minimalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irik
  • Irik
  • 02.03.2012 10:57

Maciarewicz co najwyżej moż startować na dziada kścielnego i aparycja i zalety umysłowe idealne do pelnienia tej funcji.Ma też błogosławieństwo Rydzyka,które jest ważniejsze od błogoslawieństwa Papieża.Zwycięstwo 100 %