Facebook Google+ Twitter

Macierewicz znikł w politycznej przestrzeni. Na zawsze? Na chwilę?

Od wystąpienia Antoniego Macierewicza, w trakcie którego ogłosił wojnę rosyjsko-polską, zaczął coraz rzadziej bywać w mediach. Aż zniknął całkowicie. Na stałe?

Chyba każdy pamięta film z wystąpienia pana posła na spotkaniu w klubie Gazety Polskiej. Właśnie od tego wystąpienia zaczęło się dziać coś dziwnego, bo pana Macierewicza systematycznie, z dnia na dzień, było coraz mniej w masowych mediach, aż całkowicie zniknął. Teraz pozostaje nam tylko zastanowić się, dlaczego tak to się stało z panem posłem. Jest kilka możliwości.

Pierwsza z nich jest taka, że Antoni Macierewicz mógł w końcu zrozumieć, że już nie ma sensu dalej opowiadać tych swoich prawd i twierdzeń opartych tylko na hasłach, a nie na argumentach, a do tego na takich hasłach, za które można by było oglądać świat za kratami np. w takim kraju jak USA. No i może w końcu coś w nim pękło w środku. Zapewne nie był przygotowany na to, iż jego słowa ujrzą światło dzienne, a nie będą skierowane tylko do wąskiej grupy na spotkaniu. Tak mogłoby być, ale przecież pan poseł przez tyle lat zdążył się uodpornić na słuszną krytykę prawie całego społeczeństwa i wyśmiewanie, wyćwiczyć psychikę, więc raczej ta sytuacja nie powinna na nim zrobić większego wrażenia.

Drugą możliwością jest to, iż Antoni Macierewicz wcale nie znikł, tylko zbiera siły na kolejną aferę i jest to tzw. cisza przed burzą. Może znowu chce zaskoczyć całe społeczeństwo i wyjść na światło dzienne z kolejną bombą tym razem nie tą w samolocie a medialną. Antoni Macierewicz to wytrawny polityk,
doświadczony i nieprzewidywalny, dlatego nie wolno go lekceważyć i trzeba być przygotowanym na każdą sytuację.

Ostatnią możliwością jest to, że pan poseł dostał po uszach za swoją wypowiedź od pana prezesa. O tym mogą świadczyć stonowane wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na ten temat, choć to bardzo mało prawdopodobny scenariusz.

W najbliższym czasie możemy być świadkami ciekawych zdarzeń po prawej stronie barykady politycznej, bo polityka nie lubi ciszy i próżni.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Batman
  • Batman
  • 03.05.2012 20:43

a je.. go pies

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 01.05.2012 19:24

@ Patryk , gdybyś napisał ,że wcięło kogoś z PO to by się działo , jak u Cybrucha 100 tys odsłon. Czy pisiaki są na jakimś marszu czy co ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
  • Dodam !
  • 01.05.2012 18:21

Hi hi hi ,,,walczą o wolność słowa ? tylko dla Trwam ? W tym turbanie ładnie wyglądał , Lis się wybroni . Przedłoży fotki polityków PO przedstawiane w mediach SSakiewicza .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto dodać iż teraz zajął się walką z dziennikarzami nie proprawicowymi na co wskazuje możliwy proces z Tomaszem Lisem

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
  • Dodam !
  • 01.05.2012 17:47

Mam nadzieję ,że już się nie pokaże publicznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 01.05.2012 17:28

Antek czeka przyczajony aż sprawa wypowiedzenia wojny ruskim przyschnie . Ten człowiek nie kontroluje swoich wypowiedzi a jeszcze jak ma audytorium Gazetki Niepolskiej to idzie na całość. Prezes go wyciągnie z rękawa na delegacji w Brukseli .To stały gość TV Trwam .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.