Facebook Google+ Twitter

Macierewicz: Zorganizowano gigantyczne kłamstwo smoleńskie

Zorganizowanie "gigantycznego kłamstwa smoleńskiego" zarzucił premierowi Tuskowi, Antoni Macierewicz podczas wspólnego posiedzenia komisji sejmowych.

Antoni Macierewicz / Fot. PAP/Leszek SzymańskiMacierewicz nie stronił od radykalnych ocen. Padły takie stwierdzenia, jak fałsz i zaprzaństwo. Macierewicz, który zabrał głos jako pierwszy zwrócił uwagę, że PiS wielokrotnie zabiegał o posiedzenie z udziałem premiera. Ten, jak mówił poseł znalazł tylko raz czas na wystąpienie przed sejmem.

Poseł skomentował fakt, że przedstawiciele rządu nie podważyli wniosków raportu MAK, w tym tezy o alkoholu we krwi generała Błasika. Zdaniem Macierewicza "Nie było w dziejach Polski takiego fałszu."

Pod koniec swego wystąpienia poseł oskarżył rząd, że ten wiedział o wprowadzeniu w błąd załogi Tu-154M przez smoleńskich kontrolerów, mimo to ukrył to przed światem. "Musicie dziś odpowiedzieć dlaczego" - powiedział poseł.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

rafi
  • rafi
  • 28.07.2011 20:02

Macierewicz to KLAMCA NA USLUGACH SZALONEGO NA PUNKCIE WLADZY GURU JARKA I JEGO TRZODY

Komentarz został ukrytyrozwiń
shakilek
  • shakilek
  • 29.01.2011 22:40

widzieliście to już? klamstwosmolenskie.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
ktoś
  • ktoś
  • 26.01.2011 07:53

Kto takiego idiotę wpuszcza na mównicę, Pan Macierewicz już kiedyś szalał z tajną teczką :-D kłamstwa, ciągle kłamstwa, a największe kłamstwo to cały ten zakichany sejm... Ciągle słyszymy o smoleńsku, a własny kraj niech pływa niesiony falami powodzi. Tym ludziom nikt nie da 250,000 zł za straty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 20.01.2011 20:20

no i stało się. schetyna pstryknął w nos tuska.
teraz każdy dzieciuch może podejść do kłamliwego donalda i go pstryknąć w długi nochal.
NARESZCIE MIŁA WIADOMOŚĆ.

levy wypier... z portalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Myśliciel
  • Marek Myśliciel
  • 19.01.2011 18:30

To, że do wizyty Prezydenta nie dojdzie wiadomo było już w lutym po wypowiedzi Ambasadora Rosyjskiego. A jak przygotowano wizytę to widać.
Polecenia "k...gdzie on jest" są powszechnie stosowane do naprowadzania samolotów. Za to Maciarewicz jest pierwszym wrogiem, bo przynajmniej coś myśli, a nie p... głupoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 19.01.2011 12:50

Oni w tych warunkach, jakie były, nie powinni podchodzić do lądowania a mimo to podchodzili. Czy to też jest kłamstwem ? Czy patriotyzm wymaga szarży, czy też wystarczy mu zwykły, ludzki racjonalizm? Odpowiedzi udzielił na świat, której niestety Maciarwicz i jego fani nie chcą przyjąć do wiadomości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ere
  • ere
  • 19.01.2011 11:34

nie popieram rządów PO ale takiego błazna jak Macierewicz powinni już dawno z szeregów PiS odsunąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 19.01.2011 09:42

''Kłamstwo smoleńskie'' - haha BINGO wiedziałem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 19.01.2011 08:48

Na jakiej podstawie ustalono, że w organizmie generała Błasika był alkohol.? Jeżeli na tę okoliczność istnieje niepodważalny dowód, nie ma się co powoływać na honor i się obrażać, Z faktami się nie dyskutuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja Obywarel
  • Ja Obywarel
  • 19.01.2011 08:46

Poseł Macierewicz jak zwykle opowiada o "gigantycznych kłamstwach". Om po prostu inaczej nie umie. Cierpi na manie prześladowczą i we wszystkim dopatruje się spisków " komuchów. ruskich itp". Może poczekamy na ostateczny wynik śledztwa w tej sprawie.