Facebook Google+ Twitter

Macierewicz został szefem okręgu. Gosiewska bez poparcia PiS

Członkowie PiS wybierają przewodniczących regionów. Delegaci w każdym z 40 okręgów głosują nad jednym kandydatem, którego rekomenduje szef partii Jarosław Kaczyński. W większości do wyborów na szefów zgłosili się obecni pełnomocnicy struktur PiS.

Sonda

Czy PiS wybiera w sposób demokratyczny szefów okręgów?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaNa szefów regionów zgłosili się w większości kandydaci, którzy nie tylko wyrazili chęć startu i złożyli wymagany plan działania, ale i uzyskali rekomendację władz PiS. Na szefów okręgów zostali wybrani między innymi Antoni Macierewicz, Marek Suski i Leonard Krasulski.

Na prezesa w okręgu piotrkowskim, tak jak się tego spodziewano, wybrany został poseł Antoni Macierewicz - podaje dziennik.pl. Dariusz Seliga, dotychczasowy pełnomocnik tego okręgu, który kilka tygodni temu zgłosił swoją kandydaturę, nie wziął udziału w wyborach. Jak twierdził, wolał ustąpić pola Macierewiczowi, którego uważa za wysokiej klasy polityka.

Niektórzy delegaci twierdzą, że na zjazd nie zostali zaproszeni pomimo zgłoszenia swoich kandydatur. Radny kielecki Mariusz Goraj, komentując taki obrót sprawy nazwał zjazd cyrkiem. Powiedział, że "wbrew regulaminowi - o terminie zjazdu dowiedział się z gazety, a o tym, że nie będzie go na liście delegatów usłyszał od dziennikarzy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Oni wiedzą co to demokracja?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 19.03.2012 14:14

Boski Antonio to powinien zostać szefem tartaku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chujoza
 • chujoza
 • 18.03.2012 21:51

Czego można się spodziewać po Gosiewskiej ? Po Gosiewskiej Mamusi po której Edgar Przemuś odziedziczył talent i urodę, czy po którejś z żon ? Teraz jeszcze chcą tą paskudę odkopać, a to po jaki chuj ? Podejrzewają że tam jest tylko ok. 40% Edgara Przemysława i ok. 40% innych ( w tym ok. 15% Błasika z Wassermanerem) i co ? Ta paskuda mogła tylko na tym skorzystać bo większego ohydztwa nie ma ! Jak Przemuś pierdolnął w ziemię to tak jakby gównem o ścianę walnął, prask i po wszystkim i jeno smród się ostał ! I za ten szajs my podatnicy zapłaciliśmy paniom Gosiewskim ciężkie pieniądze. Setki tysięcy odszkodowania za to galaretowate cielsko daje po ca' 6200 PLN za kilogram ! I jeszcze im mało, jeszcze etat za kilka tysięcy dla pani wdowy. Kurwa ! Co to za kraj ? Dzieci głodne a tym dupę miodem smarują !

Komentarz został ukrytyrozwiń
LANCET
 • LANCET
 • 18.03.2012 21:41

Niestety w tej wodzowskiej partii takich " niezadowolonych Gosiewskich "jest pełno .Prezes na szefów regionalnych namaszcza ludzi z drugiego końca Polski tzw zasłużonych . Miejscowi się pieklą bo zrobili kawał dobrej roboty , powiększyli stan osobowy PiS-u i im podziękowano. Tak typowo : Murzyn zrobił swoje ......,

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 18.03.2012 18:43

...a pracę w Agencji Restrukturyzacji dostała, bo - jak stwierdziła - miała wykształcenie rolnicze i wygrała konkurs. Bez wstawiennictwa kochanka, ówczesnego wicepremiera. "A kim miałabym być, sprzątaczką?" - oburzała się na pytania o kumoterstwo.

Teraz jako senator RP musi reprezentować sprzątaczki. Prawdziwa potwarz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 18.03.2012 18:22

Pani Gosiewska [ druga ] była potrzebna aby podnieść wskaźnik wyborczy PiS -u . Zrobiła swoje , dostała dobrze płatną posadkę w Senacie i niech siedzi cicho bo nic sobą nie reprezentuje . Wymyśliła ekshumację bo wzrost męża jej nie pasował .Czeka na kolejne pieniądze od państwa . Ma tupet , skoro zabrała dziecku ojca to jest zdolna do wszystkiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 18.03.2012 16:24

Warto przeczytać: http://www.nie.com.pl/art9040.htm
artykuł z 2007 roku, polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czapajew
 • Czapajew
 • 18.03.2012 15:30

Wychodzi na to, że trzeba miec mocne plecy i twarde cztery litery i za dużo nie podskakiwać Prezesowi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joachim
 • Joachim
 • 18.03.2012 15:28

Pan Macierewicz wykiwał tez swoich ziomali z tej jakiejś tam swojej partyjki

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
 • -ono-
 • 18.03.2012 14:33

o, guru wykiwał fankę Gosiewską, a to dobre!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.