Facebook Google+ Twitter

Macierewicz zrzekł się immunitetu. Dostanie mandat za przekroczenie prędkości?

W marcu 2011 roku w miejscowości Julianów koło Tomaszowa Mazowieckiego, samochód należący do Macierewicza przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 km na godzinę. Macierewicz nie pamięta czy kierował wtedy autem.

 / Fot. Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RPWedług zdjęcia z fotoradaru, policja poinformowała, że samochód poruszał się z prędkością 133 km/h, przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h na tym obszarze. Ustalono, że auto należy do Antoniego Maciarewicza.

Sam zainteresowany wyrażał wątpliwość czy w tej sprawie istnieje niezbity dowód, że to on prowadził samochód w tym dniu, czytamy na stronie polskieradio.pl.

"Jeśli znajdę wyjaśnienia, że nie ma wątpliwości, że komenda nie podejmuje świadomie działań przeciwko mnie, to zrzeknę się immunitetu. W żadnym wypadku nie jestem pewien, czy kierowałem tego dnia samochodem" - powiedział poseł.
Według ustaleń policji zachodzi duże prawdopodobieństwo, że autem tego dnia kierował poseł Macierewicz.

Sprawę rozpatrywała komisja regulaminowa i spraw poselskich. Antoni Macierewicz oznajmił, że zrzeka się immunitetu poselskiego w sprawie wykroczenia drogowego pod Tomaszowem Mazowieckim.

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku w tym samym miejscu poseł Macierewicz popełnił wykroczenie drogowe w wyniku, którego zrzekł się immunitetu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Johnny_B_Goode
 • Johnny_B_Goode
 • 22.02.2012 21:02

@Ewa powtarzasz bzdury wzięte z lokalnego brukowca i nawet nie chcesz sprawdzić na ile są one prawdziwe... wstyd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antyłysy
 • antyłysy
 • 17.02.2012 12:42

zamiast radaru powinna być brzoza o która by się rozpier****dolił przy tej prędkości

Komentarz został ukrytyrozwiń
jo
 • jo
 • 17.02.2012 08:47

kosciol rydzykowy to brama do piekiel.niech nas wszyscy swieci strzega przed bluznierstwami pycha i herezja tego szatana.policmajster to komiczny blazen cyrkowy naciagacz hipokryta tchorz psychopata oraz czlowiek chory na zanik pamieci.potrzebuje sie niezwlocznie leczyc -jest niebezpieczny dla otoczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa
 • Ewa
 • 16.02.2012 23:18

Co zasiał Pan poseł to tera zbiera.Fascynacja katastrofą samolotu u osoby skłonnej do przekraczania szybkości dozwolonej samochodem potwierdza,że powoli prawo zaczyna skutkować.Teraz kolej na jego eminencję jaśnie Ojca Rydzyka,który również porusza się luksusowym samochodem.Ewentualny"mandacik"bardzo wskazany.Ci Panowie już dawno zapomnieli się.W niebie nikt nie honoruje piratów.Jezus bardzo chętnie podróżował osiołkiem,nosił koszulę ,miał sandały nie używał tytułów.
Za to współcześni jego naśladowcy mają drogie samochody za pieniądze owieczek , ich tytuły to eksylencja,swiątobliwość ,podobne słowo do książe-ksiądz a przecież na początku wszyscy zwracali się do siebie :bracie i siostro.Jak szybko można zapomnieć o swoim powołaniu i służeniu bliżnim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pirat :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 ad Rem
 • ad Rem
 • 16.02.2012 21:47

Wstyd ! Taki śledczy i nie pamięta czy jechał tym samochodem . Przekroczył prędkość o 63 km [ nie pierwszy raz] i udaje głupa i szuka teorii spiskowych ? Jakie to prawo ,jaka sprawiedliwość ? Idzie w zaparte a zdjęcie jednoznacznie pokazało ,że to Maciarewicz. Bez pewności by go nie ścigali. Przepisy prawa obowiązują wszystkich , nie ma świętych krów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 16.02.2012 21:18

Postąpił facet HONOROWO - nie jak te inne" Łachmyty " z PO Ruchu Palikota czy SLD! Ci zawsze zastawiają się Imunitetem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.