Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

107429 miejsce

Macierewicz zrzekł się immunitetu. Odpowie za... przekroczenie prędkości

Antoni Macierewicz dobrowolnie zrzekł się immunitetu poselskiego. Sprawa dotyczy wykroczenia drogowego, którego miał się dopuścić. Komendant główny złożył już wniosek do Sejmu o pociągniecie polityka do odpowiedzialności

 / Fot. PAP/Tomasz GzellWspółpracownicy Jarosława Kaczyńskiego lubią szybko jeździć? Pamiętamy rajd Jacka Kurskiego, który pędził do Jarosława Kaczyńskiego przekraczając dozwoloną prędkość. Podobnie rzecz się ma z Antonim Macierewiczem, którego policja dwukrotnie przyłapała na zbyt szybkiej jeździe. Czy tak jak Kurski jechał na spotkanie z Kaczyńskim? Tego nie wiemy!

Antoni Macierewicz sam zrzekł się immunitetu: "Uważam, zgodnie z własnym sumieniem, że immunitet dotyczy tych kwestii, które związane są z pełnieniem mandatu, a nie żadnych innych i z tego punktu widzenia domniemane wykroczenie drogowe w żadnym wypadku nie powinno być objęte, w wymiarze tym moralnym, immunitetem" - powiedział dla niezależnej.pl.

Nie obyło się jednak bez spisków oraz insynuacji. Według likwidatora WSI, cała sprawa może być wynikiem nacisków politycznych.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

21232@
  • 21232@
  • 11.02.2012 09:19

nareszcie go przydupili moze w koncu osadza

Komentarz został ukrytyrozwiń
stefan
  • stefan
  • 28.01.2012 10:58

Antoni Brzoza-Maciarewicz doznał w dzieciństwie poważnego urazu mózgu. Czy to jego wina że wygląda jak zużyta podpaska ? Nie jego wina. Trzeba mu wiele rzeczy po katolicku wybaczać. Nawet to że kocha Brata Redemptorystę z Torunia. Biedroń też kocha kolegów i nikt nie ma pretensji. A Tosiek może zakocha się w Biedroniu i co w tym złego ? A niech nawet spłodzi małego Antosia ! Wybaczcie Antosiowi. Ja rozumiem Antoniego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaja
  • Kaja
  • 27.01.2012 18:37

Zachował się jak odpowiedzialny mężczyzna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wacław
  • wacław
  • 27.01.2012 12:25

Biedny Antoś sikawka !
Maciarewicz w zasadzie nigdy nie był normalny. Jako kilkunastoletnie chłopię spod radomskiej wsi długo się moczył. Lał pod siebie, bez zdejmowania gaci i czego tam miał jeszcze. Jako harcerz zdobył sprawność druha sikawkowego co wywoływało śmiechy kolegów i chichoty koleżanek. Wałęsa nadał mu wysokie stanowisko poszukiwacza nieistniejących agentów. Na obłęd nie trzeba było długo czekać. Powyciągali teczki i skazali min. Chrzanowskiego na tłumaczenie że nie On, Chrzanowski jest szpiclem tylko Maciarewicz jest idiotą. Słynna brzoza smoleńska spowodowała nawrót wszelakich demencji i mózg się zlasował. Takiego zachowamy w pamięci !

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 27.01.2012 12:15

A ja uważam że policjanci byli zwolennikami PO i był to ZAMACH na osobę Boskiego Antonia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 27.01.2012 11:50

ŁADNE MI "WYKROCZENIE " skoro musiał zrzec się immunitetu [ nie miał innego wyjścia] . Przecież mógł zapłacić mandat i nie robić z siebie prześladowanego . Musiał nieźle narozrabiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ andrzej maliński
  • @ andrzej maliński
  • 27.01.2012 11:21

Pan zapewne jesteś niekwestionowanym polskim patriotą i wierzysz pan człowiekowi,który w niedziałającym telewizorze dopatruje się działania obcego wywiadu.
W odróznieniu od "macierewiczowskiego"patriotyzmu istnieją: zdrowy rozsądek ,a co ważniejsze-zdrowie psychiczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej maliński
  • andrzej maliński
  • 27.01.2012 11:11

te komentarze napewno napisali ludzie związani z WSI lub byli esbecy, a Pan Antoni Macierewicz walczy tylko z takim ludżmi którzy działają NA SZKODĘ POLSKI oraz którzy wspieraja obce mocarstwa przeciwko narodowi POLSKIEMU

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rozalia
  • Rozalia
  • 27.01.2012 10:49

Polski
Niech Antoni Macierewicz ( pominę na ta chwilę jego poprzednie rodowe nazwisko) ma jaja i sam zrzeknie się immunitetu we wszystkich sprawach ,które wobec niego się toczą !!!!.
NIECH WRESZCIE SEJM ODBIERZE Macierewiczowi Antoniemu ( takie nosi polskie < obecnie nazwisko) POZBAWI IMMUNITETU POSELSKIEGO.Macierewicz konsekwentnie się za imunitet posła chroni!!!!
To da początek do ukarania Macierewicza za te jego zbrodnicze posunięcia wobec; ludzi zdemaskowanych i zamordowanych przez terrorystów, tych co teraz się uwiarygodniają u terrorystów i wystawiają polskich żołnierzy na ataki terrorystyczne(tak jak ostatnio w Afganistanie ,gdzie zginęło aż 5 naszych żołnierzy )!
UWAŻAM , że Antoni Macierewicz jest zdrajca Polski i działa na szkodę Rzeczpospolitej Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 27.01.2012 10:31

Oślepił polską armię,pozbawił państwo osłony kontrwywiadowczej,naraził ludzkie życie,złamał uchwałę sejmu,przekroczył kompetencję i zapłaci... mandat.