Facebook Google+ Twitter

"Macierzyństwo jest sexy" - wywiad z Katarzyną Cichopek

Popularność i sympatię widzów zdobyła, grając w "M jak miłość". Prowadzi programy telewizyjne. Teraz rusza w trasę z autorskim cyklem szkoleń "Mamy sexy mamy?". Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Katarzyna Cichopek.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu Cztery lata temu, kiedy urodziła swoje pierwsze dziecko, w jej głowie zrodziła się koncepcja projektu "Sexy mama". "Dostrzegłam, że matki traktowane są jak intruzy - powinny siedzieć w domu, nie wracać do pracy i nie dbać o wygląd" - wyznaje Katarzyna Cichopek. Postanowiła się zbuntować i zaczęła realizować swój autorski projekt. Zaczęło się od poradnika, później prowadziła program na antenie stacji Polsat Cafe, który ostatecznie doczekał się aż sześciu sezonów, a teraz rusza w Polskę z cyklem innowacyjnych szkoleń "Mamy sexy mamy?". "Studiowałam psychologię i już wtedy myślałam o tym, żeby zająć się szkoleniem ludzi - liczyłam, że moja przygoda z show-biznesem skończyć się szybciej i właśnie tym będę się zajmować zawodowo" - przyznaje.

Szkolenia, które poprowadzi Katarzyna Cichopek, nie będą jednak przypominały wykładów, będą zbliżone bardziej do teatralnego show. "Chciałabym, żeby młode mamy oprócz nauki wyniesionej z tych spotkań, mogły się też zrelaksować i lepiej poczuć" - wyjaśnia aktorka. Razem z projektem "Mamy sexy mamy?" artystka odwiedzi wiele miast w całej Polsce i co ciekawe, wszystkie chętne kobiety będą mogły wziąć udział w szkoleniach bezpłatnie.

Katarzyna Cichopek gościła w redakcji W24 / Fot. Justyna BendowskaMimo że aktorka jest obecnie w drugiej ciąży, nie zwalnia tempa i podejmuje kolejne wyzwania zawodowe. Już niebawem na antenie Polsat Cafe ruszy nowy program pokazujący świat oczami dziecka - "Mały nie-poradnik", którego gospodynią będzie właśnie Katarzyna Cichopek. "To już nie jest mój autorski projekt, występuję w nim jedynie w roli prowadzącej, a stroną merytoryczną zajmą się zaproszeni eksperci" - wyjaśnia. Dodatkowo artystka podkreśla, że wbrew temu, co niedawno pisało się w kolorowych czasopismach, nie ma zamiaru być drugą Supernianią. "Jestem mamą dopiero cztery lata i nie mogłabym udzielać porad dotyczących wychowania dzieci, gdyż sama często ich potrzebuję" - zaznacza Kasia Cichopek.

Oprócz wszystkich nowych projektów, w których artystka bierze udział obecnie, cały czas gra również Kingę Zduńską w "M jak miłość", od którego zaczęła się trwająca już trzynaście lat jej przygoda z show-biznesem. Serial przyniósł jej ogromną popularność i otworzył mnóstwo nowych drzwi, ale z drugiej strony, znacznie ograniczył możliwości rozwoju aktorskiego. Ona jednak się nie poddaje i cały czas spełnia swoje marzenia i realizuje zamierzone cele.

Obejrzyj cały wywiad z Katarzyną Cichopek:


Lubisz oglądać Kasię Cichopek na ekranie? Dowiedz się, kiedy jest emitowany serial "M jak miłość"! Sprawdź program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Znani nam nieznani" - jest jeszcze ktoś, kto nie zna Kasi Cichopek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.