Facebook Google+ Twitter

"Mad Sounds". Przepiękny, nowy utwór Arctic Monkeys

Po "Do I wanna know", Arctic Monkeys zaprezentowali nowy utwór, "Mad Sounds". Oba utwory powinny znaleźć się na nowej płycie.

Arctic Monkeys zapowiadali, że ich nowy album będzie w stylu RU Mine- fani, więc spodziewali się żywiołowego rock'n rolla z czasów Whatever People Say That's Why I'm Not. Tymczasem po wysłuchaniu tych utworów wydaje się, że nowa płyta będzie utrzymana we wrażliwości swojej poprzedniczki, Suck it and see. Mówiąc wprost, będzie wolno.Dobrym znakiem jest to, że chłopcy z Sheffield wracają do inspiracji muzyką rockową późnych lat 60, czyli do klimatu swojego 3 krążka, Humbug. Nowy utwór "Mad Sounds" brzmi bardzo dobrze i jest chyba lepszy od bardziej rockowego "Do I wanna know". Słychać tutaj wyraźnie wpływy Lou Reeda oraz Velvet Underground.

Arctic Monkeys na razie prezentują swoje utwory na koncertach, żadnego nowego wydawnictwa jeszcze nie wydali. Podobnie było przed ukazaniem się "Humbuga"; ludzie dużo wcześniej znali takie utwory jak Crying Lighting, Pretty Visitors czy Potion Aproaching.

Istnieje duża szansa, że niebawem coś tak chłopcy wydadzą, wszak pod koniec czerwca mają wystąpić na festiwalu w Glastonbury.

Przypominamy, że na początku lipca zespół wystąpi na Openerze w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.