Facebook Google+ Twitter

Mad SoundSystem Fest rozbuja Kraków już 5 marca

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich sympatyków dancehallu, hip-hopu i reggae. W pozytywne psychostany wprowadzą nas takie gwiazdy, jak Jamal, Numer Raz, Marika oraz Abradab. I jak tu nie lubić wiosny?

Mad SoundSystem Fest / Fot. PlakatCałą imprezę rozpocznie DJ Bart, którego możemy usłyszeć na koncertach na terenie całej Polski wraz z Kalibrem 44, WSZ i CNE oraz Jamalem. Jego wysokie umiejętności doceniła publika światowa (koncerty m.in. w Londynie i Czechach), jak również znany raper Tede, zapraszając go do współpracy przy jednej ze swych płyt.

Zaraz po nim wystąpi założyciel i frontman formacji Kaliber 44 - Abradab wraz z Numerem Raz z ekipy Warszafski Deszcz.
Oprócz doskonale przyjętych płyt solowych (przede wszystkim "Czerwony Album" tego pierwszego) posiadają oni oddane grono fanów, które gotowe jest przejechać za swoimi idolami dziesiątki kilometrów, aby tylko rozgrzać imprezę do czerwoności.

Czym może w takim razie zaskoczyć nas scena dancehall i reggae? Oczywiście pojawieniem się Mioda i Frenchmana - wokalistów formacji Jamal oraz Lady Mariką, która nieoficjalnie uznawana jest za królową polskiego dancehallu.
Dzięki małym zmianom w obsadzie promowane będą trzy płyty, a nie dwie jak początkowo ustalano (Rasa Lutę z zespołu East West Rockers zastąpił pierwszy głos Jamala- Miodu): "Plenty” Mariki, „O.P.K.” Abradaba oraz jeszcze niewydany krążek Numer Raza „Maszyny, Ludzie, Słowa”.

Informacje wstępne:
Centrum Kultury Rotunda
ul. Oleandry 1
Start 20:30
Bilety:
- przedsprzedaż 25 zł, w dniu imprezy: 30 zł

Bilety w przedsprzedaży od 20.02 dostępne w poniższych punktach:
Cool Sport, ul.Loretańska 8
Cool Sport, ul. Zakopiańska 62
Skate Shop Underground, ul. Floriańska 13

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.