Facebook Google+ Twitter

"Madama Butterfly" i "Baron cygański" w wiosennej promocji TWŁ

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-31 14:49

W kwietniu na deski Teatru Wielkiego w Łodzi powróci "Madama Butterfly" Giacomo Pucciniego. Widzowie tego spektaklu mają możliwość zakupienia biletów na specjalny pokaz "Barona cygańskiego" w polskiej wersji językowej.

Dramat młodej gejszy, która rezygnuje z własnej tożsamości, by związać się z amerykańskim oficerem, od ponad 100 lat niezmiennie wzrusza publiczność na całym świecie. Puccini stworzył do tej historii melodyjną, pełną emocji partyturę, którą usłyszymy w wykonaniu orkiestry (pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego) i solistów łódzkiej opery (w rolach głównych - Dorota Wójcik i Dominik Sutowicz). Klasyczną realizację w nastrojowych scenografiach wyreżyserowała Janina Niesobska.

UWAGA! Widzowie, którzy 11 lub 12 kwietnia 2015 r. wybiorą się na Madamę Butterfly, mają przywilej skorzystania z wiosennej promocji Teatru Wielkiego. Nasza ostatnia premiera, Baron cygański w reżyserii Tomasza Koniny, cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że wyprzedane zostały już wszystkie spektakle zaplanowane do końca bieżącego sezonu artystycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom publiczności, postanowiliśmy [b]19 czerwca br.
zorganizować dodatkowy pokaz popularnej operetki Straussa. Bilety mogą nabyć wyłącznie goście naszych kwietniowych inscenizacji. Szczegóły - niezwykle atrakcyjnej cenowo - promocji dostępne są w kasach Teatru.


Bilety:
dostępne w kasach biletowych
od poniedziałku do soboty: 12.00 - 19.00
niedziele i święta (w dniu przedstawienia): 15.00 - 19.00
tel. (42) 633 77 77
Bilety on-line:
www.operalodz.com

(Teatr Wielki )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.