Facebook Google+ Twitter

Made in Chicago 2011 - Henry Threadgill & ZOOID

25 listopada rozpoczął się VI festiwal Made in Chicago. Na pierwszym festiwalowym koncercie zaprezentowany został projekt Henry Threadgilla & ZOOID.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Henry Threadgill jest kompozytorem i multiinstrumentalistą, który na trwałe wpisał się do nurtu awangardowego współczesnej muzyki instrumentalnej.Fot. Andrzej Hajdasz
Henry Threadgill jest kompozytorem i multiinstrumentalistą, który na trwałe wpisał się do nurtu awangardowego współczesnej muzyki instrumentalnej.
Fot. Andrzej Hajdasz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Koncerty edycji Made in Chicago to zawsze interesujące wydarzenie. Zapraszane są zarówno gwiazdy z Chicago (tak jak w tej relacji), jaki i muzycy, które wcześniej już gościły w Poznaniu, a teraz przyjeżdżają ze swoimi zespołami.
Spektrum muzyczne zawsze jest przekrojowe. Każdy koncert jest ciekawy, ...ale inny.
A do korzystania z materiałów organizatora uważam, że należy się przyznać. Ułatwia to przecież pracę. Zresztą materiały do Made in Chicago zawsze, są wg mnie, perfekcyjnie przygotowane. O to dbają organizatory Lauren Deutsch z Chicago i Wojciech Juszczak z Estrady Poznańskiej. Pięknie się prezentują i zawierają cenne informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre zdjęcia Andrzeju. Koncert pewnie do posłuchania? :-) Podpis autorski na zdjęciach najmniej mi się podoba ale rozumiem intencje ;-) Bardzo cenna twoja informacja na koniec, że korzystałeś z materiałów organizatora. Niewiele osób ciągle stać na to by pod materiałem przyznać się do źródeł z jakich korzystali przy jego tworzeniu. pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.