Facebook Google+ Twitter

Madonna chce "zakpić" z Polaków? Katolicy protestują przeciwko jej koncertowi

O tym, że łatwo można zbudować własną stronę internetową, wiedzą już pewnie dzieci w wieku gimnazjalnym. Strony tworzy się po to, żeby zareklamować siebie samego, swoją firmę lub swoje poglądy. Tak jak śpiewać każdy może, tak każdy może zaistnieć w sieci.

 / Fot. PAP/EPA/ROLF VENNENBRENDW związku z planowanym na 1 sierpnia koncertem Madonny na Stadionie Narodowym, powstała strona protestuj.pl. Jej patronem jest Krucjata Młodych. Krucjata Młodych to grupa młodych katolików świeckich (głównie studentów), którzy przy Instytucie im. Księdza Piotra Skargi działają na rzecz obrony dziedzictwa chrześcijańskiego w coraz bardziej pogańskiej rzeczywistości.

Jak twierdzą członkowie grupy, Madonna znów chce z nas zakpić. W tym miejscu przypominają ostatni koncert piosenkarki, który odbył się w dzień Cudu nad Wisłą, 15 sierpnia 2009 r. Najbliższy występ wypada w rocznicę... wybuchu Powstania Warszawskiego. Na wspomnianej stronie mamy "gotowca", pod którym każdy może podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Treść jego jest dość histeryczna, zawiera takie określenia jak np. "Twórczość Madonny w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy", albo "Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości! Ten protest to nasz moralny obowiązek!".

Jak podaje onet.pl, Madonna nazywana jest też przez nich "podstarzałą piosenkarką". Szczytem braku skromności jest uznanie, że gwiazda światowej sławy, robi polskim katolikom za złość. Tegoroczne tournee Madonny zaczęło się w Tel Awiwie (Izrael). Potem gwiazda w planach miała ZEA, Turcję, Chorwację, Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Niemcy, Danię i inne kraje. A 1 sierpnia odwiedzi Polskę, by zagrać na Stadionie Narodowym.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

MDNA
  • MDNA
  • 15.07.2012 13:21

A ja mam już bilet i idę na jej koncert mam wyjebane na inncy ludzi co będą protestować i tak nic nie zdziałają !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbigniew Zawadzki
  • Zbigniew Zawadzki
  • 13.07.2012 09:50

Przyzwyczaiłem się już do różnych idiotyzmów, które ludzie w Polsce robią pod znakiem krzyża. Ale flaki mi się wczoraj wywracały, kiedy jechałem na rowerze wzdłuż Sobieskiego i widziałem afisze koncertu Madonny z przekreśloną jej twarzą i dorysowaną kotwicą Polski Walczącej. Może to i dobrze, że ten znak wszedł do pop-kultury, ale jednak dobrze jest sobie uświadomić, w imię czego ludzie za ten znak ginęli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, tam, oj tam - Panie Marku. A ja słyszałam, że im mężczyzna bardziej dojrzały, tym częściej ogląda się za dzierlatkami. Widocznie stanowi Pan przykład wyjątku od reguły. Ale już tak na serio, czyli wracając do (piosenkarki) Madonny - ona także już chyba jest w tym wieku, że żadne akcje nawracające ją na drogę cnoty funta kocich kłaków nie są warte.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo, w moim wieku to już tylko o dojrzałej kobiecie się myśli... Tak do końca nie jestem przekonany, czy to wyjaśnienie było potrzebne... Przecież to oczywista oczywistość...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku! I dobrze, że Pan z wyprzedzeniem sprawę wyjaśnił, bo nie jest wykluczone, że spotkałby się Pan z zarzutem obrazy uczuć religijnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjaśniam, z wyprzedzeniem wobec ewentualnego zarzutu, że gdy napisałem "Madonny", to o piosenkarkę mi chodzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko marsz protestacyjny, w intencji nawrócenia Madonny, może rozwiązać sprawę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest smutne, że młodzi ludzie, którzy nazywają się "studentami" ( z textu) mają tak ograniczone przez wiarę umysły!
Muzyka łączy, muzyka jest poezją świata, a zwłaszcza Madonna jest ucieleśnieniem Wolności i Miłości Wszystkich Ludzi Dobrej Woli! LOVE!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.07.2012 12:13

co potrafia katolicy?? dawniej zamęczali torturami oponentów .. dzis protestują ...a to o koncert a to o krzyż a to o wypowiedż itd..to sie nazywa terroryzowanie społeczeństwa ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Iwono, cały materiał to suche fakty i kilka cytatów. W jednym zdaniu pozwoliłam sobie na prywatną ocenę, ale dziennikarz-amator też jest człowiekiem...a sądząc po komentarzu Pana Grzegorza, nie tylko ja tak to oceniam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.