Facebook Google+ Twitter

Madonna przyleciała do Warszawy, nie odwiedziła Auschwitz

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-08-14 19:26

Kilkudziesięciu fanów czekało na przyjazd Madonny do byłego obozu Auschwitz. Gwiazda muzyki pop miała pojawić się w muzeum po południu, jednak w końcu piosenkarka wylądowała w Warszawie, gdzie jutro wystąpi z koncertem na warszawskim lotnisku Bemowo.

Madonna / Fot. PAPTo miała być prywatna wizyta. Przez wiele godzin przed bramą z napisem "Arbeit macht frei" stała grupa dziennikarzy i fanów artystki. Niektórzy cały czas mieli nadzieję, że zobaczą gwiazdę. Jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio Kraków od pracowników muzeum Auschwitz-Birkenau w byłym obozie pojawił się menedżer Madonny. Zwiedził miejsce pamięci z przewodnikiem jednak zaprzeczył, by piosenkarka miała w planie zwiedzanie muzeum byłego obozu koncentracyjnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pani Jadwigo i Panie Jarosławie, obecność w niemieckim obozie zagłady nie jest obowiązkiem. Dlatego nie wydaje mi się, że ktokolwiek może się nieobecnoscią tej artystki w Oświecimiu-Brzezince poczuc urażony. Zresztą plan takiej prywatnej wizyty - jeśli w ogóle taki plan był - był jedynie zrobiony "pod publiczkę" i nikt o zdrowych zmysłach nie potrafił sobie raczej wyobrazić tej skandalistki obok komory smierci. No, chyba jedynie po to, żeby za jakiś czas zakpić sobie z czyjejś śmierci. "Wisiała" pani "Madonna" na krzyżu, dlaczegóżby nie mogła dać się sfotografować na tle pieca krematoryjnego? Moim zdaniem jednak dobrze się stało, że ta piosenkarka nie dotarła do muzeum uświęconego śmiercią tysięcy ludzi. I ja osobiście nie poczytuję jej tego za błąd ani profanację "nieobecnoscią". Dla milionów ludzi na swiecie ta artystka jest po prostu nikim. A "pani nikt" nie może budzić aż takich uczuć, jak Pani Jadwiga to widzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo trafna uwaga zawsze się znajdzie taki co będzie niezadowolony. Miłego dnia życzę

Komentarz został ukrytyrozwiń

"nie była w Auszwitz" - znowu obraziła jakies uczucia, czy sprofanowała swoja nieobecnościa? Ludzieeeeeeee!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, jakby naprawdę chciała być w KL Auschwitz, to by była. A sam koncert? Lubię piosenki w jej wykonaniu. Nie lubię jednak jej wielu gestów i aranżacji, które prowokują - dla samej prowokacji. Cóż, zapewne ten koncert wielu Polaków do tej artystki przyciągnie, podobnie, jak wielu odepchnie. Fakt jest jednak faktem - wielki koncert dla około 80 tysięcy ludzi odbędzie się w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy przypadkiem ktoś nie zjadł "do" w tytule?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.